Note 2 Ye Dualboot Ve Iki Sistem Kurmak

Sponsorlu Bağlantılar

ginaz

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Ye Dualboot Ve Iki Sistem Kurmak
Selam arkadaşlar
Şuanda Note2 için dualboot kurmak icin gerekli dosyaları indiriyorum ayrica ubuntu phone dosyalarınıda indiriyorum ana sisteme dokunmadan ikinci bir sistem olarak ubuntuphone kurup denemek istedim. Kurulum bitince burdan ekran görüntülerini paylaşırım merak ettikleriniz olursa cevaplarım.

Berk E.

Üye
Fotoğraflari bekliyorum hocam kolay gelsin

mcnpl4

mcnpl4

Üye
suan icin farkli bi sistem dualboot olmayabilir

ginaz

Üye
    Konu Sahibi
olmadı arkadaşlar dualboot yükleyince normal sistemde açılmıyor. uğraşıyorum hala bakalım

tapatalk

tapatalk

Üye
dualboot kernel lazım ilk önce

Invoke

Invoke

Üye
Mümkün mü öyle dualboot?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
nexus 7 icin varmis o alete her sey oluyo zaten

ginaz

Üye
    Konu Sahibi
Dualboot karnel ve dualboot için clockover mode yükledim bunlar mevcut zaten. Ama ubuntu yükleyince birinci ve ikinci sistemde açılmıyor dualboot kaldırınca açıliyor sadece.

tapatalk

tapatalk

Üye
ben kurdum nexus dualboot kernel. tam olarak cm10.1 ve ubuntu touch 0.3 kurmuştum(kendi sitesinden indirme.)

ginaz

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonun dahili hafızası nerdeyse dolu bos alan 3.6gb yazıyor. Fotolar var uygulama yüklü değil çeşitli dosyalar diye tam 4 gb yer var bunu bir türlü silemiyorum nedir bu acaba

TheMadness

TheMadness

Üye
Benim telefonun dahili hafızası nerdeyse dolu bos alan 3.6gb yazıyor. Fotolar var uygulama yüklü değil çeşitli dosyalar diye tam 4 gb yer var bunu bir türlü silemiyorum nedir bu acaba

Dualboot varsa o 1,5gb kaplıyor

Üst Alt