Engellenen Numara Aradığında Meşgul Çalıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Engellenen Numara Aradığında Meşgul Çalıyor?
ayarlardaki arama sms engelleme programında engellediğimiz numara aradığında meşgul mu çalıyor?

the_jolly

the_jolly

Üye
Bir kere çalıp arkasından meşgul eden düşüyor

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
ben meşgula almış mı oluyorum ? Yani kısaca engellemediğim anlaşılır mı

the_jolly

the_jolly

Üye
Evet anlaşılır ama direk meşgul çalanlar var o uygulamalar tel in içindedir kara liste gibi sizin cihaz nedir

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
benimki lumia 820 ve son gdr2+amber ile genel bütünleşik geldi yanı uygulama değil.
Engellediğim numara aradığında Engelli numaradan bir aramanız var diyor

anilakbay

Üye
benimki lumia 820 ve son gdr2+amber ile genel bütünleşik geldi yanı uygulama değil.
Engellediğim numara aradığında Engelli numaradan bir aramanız var diyor

Bildirimleri açarsan sana uyarı verir. Kapatırsan vermez. Engellediğin numaranın seni ne zaman kaç kez arayıp sms attığını Arama+Sms Filtresinden görebilirsin. Engellenen numaralar direk meşgul olarak çalıyor. Bu arada ne İOS da ne de Android de sisteme bütünleşmiş bu kadar kullanışlı özellikleri olan bir engelleme mevcut değil :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: pirenuri
sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Bildirimleri açarsan sana uyarı verir. Kapatırsan vermez. Engellediğin numaranın seni ne zaman kaç kez arayıp sms attığını Arama+Sms Filtresinden görebilirsin. Engellenen numaralar direk meşgul olarak çalıyor. Bu arada ne İOS da ne de Android de sisteme bütünleşmiş bu kadar kullanışlı özellikleri olan bir engelleme mevcut değil :)
evet çok kullanışlı ios a bile ios 7 ile geldi oda ne kadar kullanışlıdır bilmiyorum
teşekkür ederim.

the_jolly

the_jolly

Üye
Gerçekten süper uygulama

Esendağlı

Esendağlı

Üye
evet kullandığım bir özellik,çoksa güzel

n000k

n000k

Üye
hayır androidin kendisindekindede engellenen numara aradığında direk meşgul çalıyor.. ama tabiki bu kadar ince ayarlı bildirim olanağı olduğunu android te görmedim :)

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone en iyisini yapmaya çalışıyor bence yapıyor bir başarı yakalayıpta dandikleşmesinde

ghost011

Üye
Ben denedim ve çok beğendim, nerdeyse direk meşgul çalıyor, karşı tarafın anlaması zor gibi. Bazen çok dikkat ederseniz oda çalma sesi ardıdan meşgule dönüyor.

TuncayO

Üye
gdr2+amber yüklü cihazımda lm920 ( data sense, radyo, çift dokunma var) ancak ayarlarda arama+sms engelleme göremedim.

ON9

ON9

Üye
gdr2+amber yüklü cihazımda lm920 ( data sense, radyo, çift dokunma var) ancak ayarlarda arama+sms engelleme göremedim.
Muhtemelen sistem ayarı güncelleme sini yapmadınız. Bende de aynıydı, ertesi gün güncelleme geldi ayarlar anasayfasında yerini aldı.

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
evet güncelleme olarak gelir.

Üst Alt