Ifa 2013 De Bulunan Bi Tanidiğimdan Aldiğim Bilgiler Içeri Gir

Sponsorlu Bağlantılar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Ifa 2013 De Bulunan Bi Tanidiğimdan Aldiğim Bilgiler Içeri Gir
arkadaşlar ifada tanıtılan iddialı telefonlardan karşılaştırma bilgisi aldım 1saat önce sizlerle paylaşmak istedim.
ifa da bulunmaasının sebebi telefonlardı
telefon tablet modelinde en iyi telfon note 3 ama iş adamları için en iyisi oldunu söyledi
gelelim normal telefonlara
lg g2 ve sony xperia z1 hakkında diyorki
sony 20.7 mp lik kamerasının hakkını veremiyor diyo yazılımsal hatalar varmış.lens rahat hareket edemiyormuş.
lg g2 13mp lik kamerası ile oıs özelliği birleşince çok keskin görüntü elde ediyormuş.
ayrıca kasası küçüldükçe ekranı büyüyen çerveleri azalan bi telefon olmuş tasarım harika diyor.tek eksiği ise ekranda gorilla glass olmadığı imiş .lg nin başka bi teknolojisi varmış aslında.koreli ceo nun ekran dayanıklılığı hakkında çok iddialı oldunu sık sık belirtmiş benm aldıgım haberler bu kadar.
6 gün sonra telefonu elime alınca bi inceleme videosu çekeceğim

LimePie

LimePie

Üye
bende ekranını merak ediyordum gorilla glass olsaydı daha iyi olabilirdi gorilla glass tanınmış bir cam ve de sağlamlg sitesinde okudum gorilla glass varmış işte link

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
bende ekranını merak ediyordum gorilla glass olsaydı daha iyi olabilirdi gorilla glass tanınmış bir cam ve de sağlam
yanlız lg en iyi ekran panellerini kendi telefonlarına saklıyor :D
bende ekranını merak ediyordum gorilla glass olsaydı daha iyi olabilirdi gorilla glass tanınmış bir cam ve de sağlamlg sitesinde okudum gorilla glass varmış işte link

acaba ifadaki mühendislk örneği olan mı

LimePie

LimePie

Üye
multi touch özelliği varmı acaba telefonda ? bazı yerlerde yok diyorlar.belki yanlış biliyordur olabilir yani demekki varmış :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
multi touch özelliği varmı acaba telefonda ? bazı yerlerde yok diyorlar.belki yanlış biliyordur olabilir yani demekki varmış :D
multi touch var yani 2013 de yaşıyoruz kıyasla.com da yanlış bilgi var.orda
ben başka bi forum sitesinin inceleme videosunda gördm adı lazım değil sitenin :D

LimePie

LimePie

Üye
korktum ya bende diyorum nasıl olmaz yıl olmuş 2013 benim c6 da bile var :D
bende almayı düşünüyorumda hayırlısıyla fiyatı gayet iyi beyaz renk inşallah

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
LimePie

LimePie

Üye
heralde ön sipariş verince kılıfıda hediye olarak veriyorlar dimi ?en sevdiğim özelliğide 3 parmak programı yana atıyor çok hoş bir şey

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
LimePie

LimePie

Üye
sar oranıda iyi 0.41 yeterli

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
LimePie

LimePie

Üye
sanal tuş iyi bence ne sıkıntısı var ki ? tabiki lg g2 htc one de neymiş :D o arkadaşın telefondan iyi anlıyormu peki ?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
sanal tuş iyi bence ne sıkıntısı var ki ? tabiki lg g2 htc one de neymiş :D o arkadaşın telefondan iyi anlıyormu peki ?
işte sorun orda çocuk telefondan anlamıyor fiyatı 1900 olunca :D bilmiyor tabi ondan diyorum böyle çocuklar işlemciden anlamaz.snapdragon desen af buyur der :D
sanal tuşlar oyunlarda açık kalıyor

LimePie

LimePie

Üye
ha ha ha :D bu iyiydi anladım htc one fiyatı daha fazla olduğu için lg g2den daha iyi zannediyor ona laf anlatmak zor kardeşim biraz anlasaydı telefonlardan zaten sesini çıkarmazdı :Dsanal tuşların çözümü vardı bir yerde ama o kadarda önemli değil çözülür ilerde heralde

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
ha ha ha :D bu iyiydi anladım htc one fiyatı daha fazla olduğu için lg g2den daha iyi zannediyor ona laf anlatmak zor kardeşim biraz anlasaydı telefonlardan zaten sesini çıkarmazdı :Dsanal tuşların çözümü vardı bir yerde ama o kadarda önemli değil çözülür ilerde heralde
teknosayı arayıp siparişini vr hadi bekleme :D

LimePie

LimePie

Üye
onunda zamanı var :D benim ki inşallah ekimde alıcaz.sen alınca bir inceleme yaparsın artık bir bakarız telefona

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
onunda zamanı var :D benim ki inşallah ekimde alıcaz.sen alınca bir inceleme yaparsın artık bir bakarız telefona
yaparımda kutu açılımı yapmayı düşünmüyorum normal özellik videosu çekerim kutu açılımını tek başıma yapacam

LimePie

LimePie

Üye
tamam sıkıntı yok ya zaten önemli olan özellikleri ama kutu içeriğini yazarsın bizi merakta bırakma :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi