HTC Hakkında Herşey (Bilmedikleriniz)

foreverthe

foreverthe

Üye
Teşekkürler :) Pc'ye geçince hemen beğencem.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Sen ezan oku namaza başlarım :zzz:

USAEA

USAEA

Üye
Güzel bilgiler elinize sağlık :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
tarık abi şunu yazmayı unutmuşsun
ilk android telefonu yaptılar. yani android' işletim sistemini dünyaya duyuran htcdir.

By-HaCk

By-HaCk

Üye
subjektif düşüncelerin için teşekkürler

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Fred Liu adam ya :D

misyon41

misyon41

Üye
emeğine sağlık

pckobat_78

Üye
Çok Güzel yazı olmuş tebrikler.

akababa

Üye
Beyler bana altiyüz yediyuz elli lira arasi htc güzel bi cihaz önerirmisiniz

major38

major38

Üye
One X 'lerin wifisinde problem var

nekketsumiko

Üye
Tek kelimeyle emek kokuyor, helal olsun kardeşim ellerine sağlık. Okuduğum en iyi değerlendirmelerden biriydi ve bende HTC Desire C kullanıyorum gayet memnunum. HTC'yi herkese tavsiye ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
ka_za

ka_za

Üye
Htc yle alakam yok ama emeğin icin okudum helal olsun dedim güzel çalışma :)

• Beğen
Tepkiler: Mobilator

sagbek11

Üye
arkadaşlar telefonum htc desire x sms proyu kurdum fakat ingilizce olması beni rahatsız ediyor türkce yama paketini indirdim fakat nasıl kurulacak bilmiyorum yardım edermisiniz ? şimdiden teşekkürler :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Konu çok faydalı olmuş gerçekten emeğine sağlık ;)

Baskentliia

Baskentliia

Üye
güzel paylaşım teşekkürler

tecno_man

tecno_man

Üye
vayy, cidden güzelmiş. Emeğine sağlık ;)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt