Lumia 920 Kullananlar Şarj Sırasındayken Aşırı Isınıyor Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Kullananlar Şarj Sırasındayken Aşırı Isınıyor Mu?
Lumia 920 telefonumnu ilk kez teleservice gönderdim.
Sorunlar bu idi:
Kasa açıklığı var.
Telefon şarj olurken ele alınamayacak şekilde çok ısınıyor bu sorun sizdede var mı?
Bunun karşılığında teleservice telefonuma yazılım atıp geri göndermiş
Yine aynı sorun var ne yapabilirim?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hepsi ve daha fazlası bende var ama garantiye gondermeyeceğim.

luckysleven

luckysleven

Üye
1500 liralık telefondaki sorunlara bak bu okuduklarım ilk de değil vay be boşuna nokiadan uzak durun denmiyor istediği kadar lumia olsun : )

soruna gelirsek teleservice in huyudur sorunları çözmeden geri gönderirler yada haftalarca bekletirler. Geçenlerde banada oldu power tuşu sorunlu dedim kontrol bile etmeden göndermişler. Tekrar gönderirsen daha çabuk sonuç alırsın çünkü 2. gönderimlerde daha fazla ilgileniyorlar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
1500 liralık telefondaki sorunlara bak bu okuduklarım ilk de değil vay be boşuna nokiadan uzak durun denmiyor istediği kadar lumia olsun : )

soruna gelirsek teleservice in huyudur sorunları çözmeden geri gönderirler yada haftalarca bekletirler. Geçenlerde banada oldu power tuşu sorunlu dedim kontrol bile etmeden göndermişler. Tekrar gönderirsen daha çabuk sonuç alırsın çünkü 2. gönderimlerde daha fazla ilgileniyorlar
Yine İstanbul!a mı göndereyim yoksa Ankaraya mı ankara bana daha yakın.

luckysleven

luckysleven

Üye
Yine İstanbul!a mı göndereyim yoksa Ankaraya mı ankara bana daha yakın.

valla ben ilk sorduğumda bütün telefonlar istanbul maltepeye geliyor dediler. sonra istanbul ataşehire verdim dedim maltepeye mi gidecek hayır burada yapılacak dediler. Şimdi ne desem yalan olur ama ankaraya vermeden önce bir araştır eyer istanbula gönderilir derlerse kendin gönder önce ankara sonra istanbul olmasın yani .. en azından 1-2 gün daha kısalır süreç

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
valla ben ilk sorduğumda bütün telefonlar istanbul maltepeye geliyor dediler. sonra istanbul ataşehire verdim dedim maltepeye mi gidecek hayır burada yapılacak dediler. Şimdi ne desem yalan olur ama ankaraya vermeden önce bir araştır eyer istanbula gönderilir derlerse kendin gönder önce ankara sonra istanbul olmasın yani .. en azından 1-2 gün daha kısalır süreç
üst serviste ankaradaymış.

luckysleven

luckysleven

Üye
ayrıca htcde var nokia da varmı bilmiyorum , mesela telefonu servise verdin , ilgilenmediler yada geri geldiğinde aynı sorun tekrar başladı htc yi arıyorsun onlar servisi arayıp üst seviye acil tamir notu düşüyorlar yani nokiayı da ara talepte bulun

turbocore35

turbocore35

Üye

htc en iyisi demi nuvo :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Bana 1500 TL üstü, ısınmayan telefon söyler misiniz? Hele ki şarjdayken?

luckysleven

luckysleven

Üye
Bana 1500 TL üstü, ısınmayan telefon söyler misiniz? Hele ki şarjdayken?

ben ısınmaya pek takılmadım kasa açıklığı daha çok ilgimi çekti : ) ayrıca arkadaş ele alınmayacak derecede demiş normalmidir ?

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Sende de aynı sorun var mı?

Evet var. Lumia serisinde ısınma kronik bir sorun. Ayrıca kasanın yapıldığı malzemede bu ısınmada büyük etken. Ama çok ısındığını düşünüyorsanız gönderin tekrar servise.

CocoDai

CocoDai

Üye
Biraz sataşma var galiba :D

sekajmer

sekajmer

Üye
yanana kadar ısınsız takmayın :D:D
ben 820 aldığımda ısınıyor demişlerdi akşam tak sabah çek yapıyorum gündüz 14-16 saatleri arasında takıyorum ısınma falan yok hatta çoğu zaman oyun oynarım canavar gibi .
ama ne olursa olsun bir 920 telefonum olsun isterdim isterse yanacak kadar ısınsın o benim bebeğim olurdu :D

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
yanana kadar ısınsız takmayın :D:D
ben 820 aldığımda ısınıyor demişlerdi akşam tak sabah çek yapıyorum gündüz 14-16 saatleri arasında takıyorum ısınma falan yok hatta çoğu zaman oyun oynarım canavar gibi .
ama ne olursa olsun bir 920 telefonum olsun isterdim isterse yanacak kadar ısınsın o benim bebeğim olurdu :D
5 dk wifiye gir çok ısınıyor elde tutamıyorum ne yapabilirim

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bak beyler ısınma konusunu gözünüzde büyütmeyin. Telefon fabrikadan çıkmadan test ediliyor yani telefon kendine zarar verecek kadar ısınırsa zaten reset atar. Yani ısınmadan dolayı eğer reset atarsa gönderin servise. Yoksa elle tutunmayacak kadar sıcaklıktan korkmayın. Ben şarjdayken telefondan film izliyordum o kadar sıcak olmuştuki bırakın elimizin yanmasını, kılıfın boyası akmıştı ama reset atmamıştı,. Ve şuan sapasağlam yani reset atmadıkça sorun yok . Atarsada yok zatende sürekli atarsa vardır.

sekajmer

sekajmer

Üye
:oke:
evet zor olsa gerek benimki hiç ısınmıyor ama ne olursa olsun öyle bir canavar bırakta ısınsın her haliyle sevdim onu ister 11mm olsun ister donsun ister 185gram olsun isterse donsun yeterki benim olsun

dedereis123

dedereis123

Üye
Enerji üreten ve tüketen herşey ısınmaya mahkumdur . Kaldı ki özel bir soğutma sistemi yoksa

pirenuri

pirenuri

Üye
kardeşim bunun olması çok normal. Şarjdayken telefonu öylece bırak asla oyun oynama nette takılma. Şarjdayken her telefonda oyun oynarsan ısınır

sekajmer

sekajmer

Üye
benim 820 iyiymiş o zaman :) hiç ısınmıyor