32gb Lik Mikro Sd Hafiza Kartlari Hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
32gb Lik Mikro Sd Hafiza Kartlari Hakkinda
Arkadaslar bir alis veris sitesinden samsung 32 gb lik hafiza karti aldim kart normalde calisiyor telefon goruyor (s3) ama telefonun hafizasindan veye pc den film veya muzik kopyalayip veya tasidigimda bunlari bozUyor saticiyi aradim diyorki 32 ve 64 gb lik kartlarda hangi marka olursa olsun bu tur sorunlar oluyor dedi hatta bi ara 32 ve 64gb likkartlar toplatilacakti dedi boyle bir sey gercekten varmi yoksa bu kartin sorunu ne aceba

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bununla ilgili nette araştırma yaparsanız birçok konu var ve yaklaşık sizinki ile aynı şekilde sorunlar yaşamış arkadaşlar. satıcının dediği muhtemel doğrudur

Sarangni

Sarangni

Üye
32 GB Sandisk kullanıyorum 10 ay oldu. Bu dediğiniz sorunla karşılaşmadım. Kart çok çok iyi de Performansa sahip. Satıcı sizi başından salmaya çalışmış.

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Geri iade yapayim o zaman

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
Bende lexar 32 gb class 10 hafiza karti kullaniyorum ve böyle bir sorunla asla karşılaşmadım. Tüm oyun (real racing 3, asphalt 8, modern combat 4 ...) ve uygulamalarim hafıza kartında en ufak bir kasma yok. Bencede iade edin.

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Simdi yine aradim saticiyi buyuk dosyalari kopyalarken olur bunlar diyor kucuklerde olmaz diyor ama mp3 lerde de oluyor artik iade edecegim

• Beğen
Tepkiler: M.D.hakan
Sarangni

Sarangni

Üye
Samsung iyi bir marka ama sd kartta uzmanlașmıș olan Sandisk ve Kingston tercih etmek daha doğru gibi görünüyor.

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Haklisin hepinize tskr ederim arkadaslar alakaniz icin

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
Simdi yine aradim saticiyi buyuk dosyalari kopyalarken olur bunlar diyor kucuklerde olmaz diyor ama mp3 lerde de oluyor artik iade edecegim
O oyunlarin sd leri 1 ile 2 gb arasinda değişiyor. Ayrıca hd filmlerim var boyutlari 2 gb tı geçiyor tanesinin.

Üst Alt