REKLAM ENGELLEYİCİ ! Adblock Plus Full 1.1.2.255 Android Apk indir

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
REKLAM ENGELLEYİCİ ! Adblock Plus Full 1.1.2.255 Android Apk indir

Adblock Plus Full 1.1.2.255 Android Apk indir

Adblock Plus Full 1.1.2.255, 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta telefonda veya tablette
sörf yaparken sinir bozucu reklamları engellemek için tasarlanmış pop-up youtube facebook gibi bir çok sitelerin
reklamlarını engellemekte

Boyut:2-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

(((Alternatif)))

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: GhostMahir, bveo1990, bartan.iskender ve 4 diğerleri

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Adblocker adlı uygulamayı kullanıyordum. Biraz hantal gibi ve bazı uygulamaların reklamsız apk dosyaları kurulamıyor. Bir de bunu deneyelim. Teşekkürler.

Bu arada, o verdiğin iki alternatif de tıklandığında (hangisi olduğu fark etmiyor) flash player isimli virüslü dosyayı indirmek isteyen bir pencere geliyor. Bence değiştirirsen bilmeyenlerin bilgisayarına baş ağrıtıcı şeyler bulaşmamış olur.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Adblocker adlı uygulamayı kullanıyordum. Biraz hantal gibi ve bazı uygulamaların reklamsız apk dosyaları kurulamıyor. Bir de bunu deneyelim. Teşekkürler.

Bu arada, o verdiğin iki alternatif de tıklandığında (hangisi olduğu fark etmiyor) flash player isimli virüslü dosyayı indirmek isteyen bir pencere geliyor. Bence değiştirirsen bilmeyenlerin bilgisayarına baş ağrıtıcı şeyler bulaşmamış olur.
deneyin ve sonucu yazarsanız sevinirim.

evet o malesef link kısaltma sitesin de mevcut. ama virüs değil. iptal edip yüklemeye izin vermeyin yeter

the_jolly

the_jolly

Üye
Uygulama için root gereklimi.

the_jolly

the_jolly

Üye
Teşekkürler

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Root gerekmiyor. Ancak sanırım pc versiyonu gibi çalışıyor. Oyüzden pek beğenmedim. Daha etkin kullanan arkadaşlar olursa bilemem tabii.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Root gerekmiyor. Ancak sanırım pc versiyonu gibi çalışıyor. Oyüzden pek beğenmedim. Daha etkin kullanan arkadaşlar olursa bilemem tabii.

dünya çapında Baya favori olarak gösteriliyor bu uygulama ve 50 milyon'dan fazla programı kullanan varmış. Sanırım bazıları beğeniyor :)

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Pc versiyonunu ben de çok etkin kullanıyorum yıllardır. Ancak bu mesajına da şöyle bir örnek vereyim: mesela call of duty serisinin Son oyunlarına sayısız kişi hasta ama ben oynamaya kalktığımda, oyunun hızı gereği başım dönüyor ve midem bulanıyor. Yani demek ki neymiş? Bi program kaç kişinin beğendiğine bakarak tercih edilemez. :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Pc versiyonunu ben de çok etkin kullanıyorum yıllardır. Ancak bu mesajına da şöyle bir örnek vereyim: mesela call of duty serisinin Son oyunlarına sayısız kişi hasta ama ben oynamaya kalktığımda, oyunun hızı gereği başım dönüyor ve midem bulanıyor. Yani demek ki neymiş? Bi program kaç kişinin beğendiğine bakarak tercih edilemez. :)
bunu da en iyi anlatan sanırım; zevkler ve renkler tartışılmaz sözü,,;)

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Daha çok genetik veya çevresel faktörler diyelim. :) Ve dediğim gibi, yanlış anlama beni; muhtemelen bu uygulamayı telefonda nasıl kullanacağımı tam çözemediğim için uğraşmamışımdır. Öte yandan adblocker eklentisi ile bazı uygulamalarımın reklamlarını kaldırmış durumdayım. Bazılarında hata veriyor tabii ama düzgün çalışan uygulamalar da var. Tekrar teşekkürler.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Daha çok genetik veya çevresel faktörler diyelim. :) Ve dediğim gibi, yanlış anlama beni; muhtemelen bu uygulamayı telefonda nasıl kullanacağımı tam çözemediğim için uğraşmamışımdır. Öte yandan adblocker eklentisi ile bazı uygulamalarımın reklamlarını kaldırmış durumdayım. Bazılarında hata veriyor tabii ama düzgün çalışan uygulamalar da var. Tekrar teşekkürler.

Bence boş zamanınızda programın ayarlarını falan bir kurcalayın :) Rica ederim hocam. işinize yaradıysa ne mutlu..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

sinan.balin

Üye
Uygulama için teşekkürler....

z.turk30

z.turk30

Üye
Asrın hortu

• Beğen
Tepkiler: messevim ve ayadoge
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

bveo1990

bveo1990

Üye
Peki merakını gireyeyim 2013 paylaşımı bemek var emeğe saygı linkler ölüde olsa emek vermiş buradan almak şartdeyil uygulamayı bir çok yerden temin ede biliriz adı ve ne işe yaradığını bilmek yeterli

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve messevim
z.turk30

z.turk30

Üye
Bu da mantıklı

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt