Galatasaray 1 – 6 Real Madrid

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Galatasaray 1 – 6 Real Madrid

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında Real Madrid ile karşılaşıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki mücadele öncesi ilk 11'ler belli oldu.

Maç: Galatasaray – Real Madrid
Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi
Tarih: 17.09.2013 Saat: 21.45
Yayın: Star (Canlı)
İnternet: (Canlı Anlatım)

Galatasaray
Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Aurelien Chedjou, Dany Nounkeu, Albert Riera, Felipe Melo, Engin Baytar, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Didier Drogba, Burak Yılmaz.
Yedekler
Eray İşcan, Sabri Sarıoğlu, Hakan Balta, Semih Kaya, Bruma, Nordin Amrabat, Umut Bulut.

Real Madrid
Iker Casillas, Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Alvaro Arbeloa, Luka Modric, Sami Khedira, Isco, Angel Di Maria, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema

Yedekler
Diego Lopez, Nacho, Asier Illarramendi, Carlos Casemiro, Gareth Bale, Alvaro Morata, Jese Rodriguez

İLK YARI
0'
Maça Galatasaray başladı.
2' Melo ceza sahası dışından çok sert vurdu ama Casillas son anda topu köşeden kornere çeldi.
5' Ronaldo'nun sol çaprazdan şutunda top uzak kale direğinden auta çıktı.
9' Engin sol çaprazdan savunmanın arkasına uzun oynadı, Drogba ceza sahasında topla buluştu ama yardımcı hakemin bayrağı havada ofsayt.
10' Real Madrid'de Casillas bu dakikalarda sakatlandı ve maça ara verildi.
12' Casillas'ın tedavisinin tamamlandı ve maç tekrar başladı.
13' Casillas kendi denedi ama oyuna devam edemeyeceğini anladı.
14' Real Madrid'de oyuncu değişikliği. Casillas yerine Diego Lopez oyuna girdi.
17' Riera sağ kanattan serbest vuruşu kullandı, kale önüne ortasında Burak'tan seken topu kale önünde Melo'dan önce Diego Lopez kontrol etti.
19' Savunmanın uzun topunda Benzema topu tam çizgide kontrol etti, geriye bıraktığı topa Ronaldo ıska geçti. Sonrasında açılan topu Di Maria kontrol ettip sağ çaprazdan vuruşunda top direğin üstünden auta çıktı.
24' Burak savunma çıkarken ayak koydu sonrasında Sneijder topu aldı, sol çapraza pasında Drogba içeri çevirmek istedi ama savunmada Pepe son anda ayak koyarak topu kornere gönderdi.
29' Engin'in sol kanattan ara pasında Sneijder savunmanın arkasında topa sahip oldu, içeriye Burak'a pasında Ramos son anda araya girerek topu kornere gönderdi.
30' Engin'in sol kanattan ceza sahasına ortasında Melo'nun kafa vuruşunda Diego Lopez son anda topu çizgiden saha içine çeldi.
31' Galatasaray'da Felipe Melo sarı kart gördü.
33' Di Maria'nın uzun pasında Isco ceza sahasında topu kontrol etti, yerden vuruşunda direğe çarpan top ağlara gitti. 0 - 1
38'
Selçuk sağ çaprazdan ceza sahasına uzun oynadı, Burak'ın kafa vuruşunda top uzak direk dibinden auta çıktı.
44' Real Madrid'de Pepe sarı kart gördü.
45'+1 Didier Drogba'nın tedavisinin tamamlanması için oyun alanının dışına alındı maç tekrar başladı.
45'+3 Ronaldo ceza sahası içi sol çaprazdan çok sert vurdu ama Muslera yatarak topu saha içine çeldi.
45'+4 İlk yarı Real Madrid'in 1 - 0 üstünlüğü ile sona erdi.

İKİNCİ YARI
46'
İkinci yarıya Real Madrid başladı.
46' Galatasaray'da oyuncu değişikliği. Didier Drogba yerine Nordin Amrabat oyuna girdi.
48' Riera'nın sol kanattan ceza sahasına ortasında Burak'ın kafa vuruşunda top direk dibinden auta çıktı.
49' Selçuk sol kanattan serbest vuruşu kullandı, ceza sahasına falsolu ortasında Diego Lopez topu saha içine çeldi.
53' Amrabat sol kanattan tacı kullandı, Selçuk topu çevirmek isterken savunmaya çarpan top Diego Lopez'de kaldı.
54' Pepe'nin kafa ile doldurduğu top Melo'dan sekerek Benzema'nın önünde kaldı, Benzema sağ çaprazdan Muslera ile karşı karşıya pozisyonda topu ağlara gönderdi. 0 - 2
59'
Benzema'ın pasında Ronaldo ceza sahası dışında topla buluştu, şutunda top üstten auta çıktı.
61' Galatasaray'da oyuncu değişikliği. Engin Baytar yerine Bruma oyuna girdi.
63' Khedira'nın pasında Di Maria sağ çaprazda topla buluştu, arka direğe ortasında Isco'nun indirdiği topu Ronaldo ağlara gönderdi. 0 - 3
64' Real Madrid'de oyuncu değişikliği. Isco yerine Gareth Bale oyuna girdi.
65' Galatasaray'da Nordin Amrabat sarı kart gördü.
66' Bale sağ kanattan serbest vuruşu kullandı, kale önüne ortasında Ramos'un kafa vuruşundan seken topu Ronaldo tamamladı. 0 - 4
71' Real Madrid'de oyuncu değişikliği. Modric yerine Illarramendi oyuna girdi.
76' Bruma sol çaprazdan çok sert vurdu ama top direğin hemen üstünden dışarı çıktı.
77' Galatasaray'da oyuncu değişikliği. Burak Yılmaz yerine Umut Bulut oyuna girdi.
81' Ronaldo sol çaprazdan ceza sahasına girdi, kale önüne pasında Benzema topu ağlara gönderdi. 0 - 5
83' GOOOOOLLLLL!!!!!GOOOOOLLLLL!!!!!GOOOOOLLLLL!!!!! UMUT BULUT.... Amrabat'ın sağ kanattan yerden ortasında Umut kale önünde topu ağlara gönderdi. 1 - 5
84' Galatasaray'da Albert Riera sarı kart gördü.
88' Selçuk ceza sahası dışından sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
90' Ronaldo sol çaprazda topla buluştu, çalımlara savunmadan kurtulup şutunda top ağlarla buluştu. 1 - 6
90' Maçın 4. hakemi 3 dakikalık kayıp zaman işareti verdi...
90'+1 Bruma sağ çaprazdan çalımlara ilerledi ceza sahası içerisine girer girmez şutunda top Diego Lopez'de kaldı.
90'+3 Maçın son düdüğü geldi. Galatasaray Real Madrid'e 1 - 6 mağlup oldu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: arslanla

By_Casparov

By_Casparov

Üye
valla gs nin yenmesi süper olurdu ama hiç umudum yok maalesef :s
iddaa yaptm real'e verdim.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Maç başladı. Başarılar Galatasaray!

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Başarılar aslanlarım!

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
33' Di Maria'nın uzun pasında Isco ceza sahasında topu kontrol etti, yerden vuruşunda direğe çarpan top ağlara gitti. 0 - 1

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Oyunu biz oynuyoruz golü onlar atıyor. :sinir

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
45'+4 İlk yarı Real Madrid'in 1 - 0 üstünlüğü ile sona erdi.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
54' Galatasaray 0-2 Real Madrid / Gol: Benzema

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
danny ve engin baytar bizi bitirdi :off:

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Maça iyi başladık ama gelen goller sonrası dağıldık.

codblackops2

codblackops2

Üye
Anılarım depreşti bu skorla....

Yapacak birsey yok Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, .caner. ve arslanla
arslanla

arslanla

Üye
favori belliydi zaten beyler bu skorun bahanesi olmaz gerçi gs 6 yemeye alışık çok dokunmaz yani...:D

• Beğen
Tepkiler: TheDanger, CABBAR, .caner. ve 1 kişi daha
HighCore

HighCore

Üye
Ya beyler iyi tamam fenerlisiniz falanda abi şimdi bu takım ülkeyi temsil ediyo orada ,,benim düşüncem bu, eğer orda fener olsa feneri tutardım ben sonuçta benim ülkem benim takımım ve beni temsil ediyo böyle yok o şunun bayrağını açmıştı bu böyle yapmıştı falan gibisinden kin beslersek ozaman milli takım napsın onudamı desteklemiyelim rakip takımdan var diye??

codblackops2

codblackops2

Üye
Kareografiye de bayıldım...

Hele 75.dakikada stadin yarisini boşaltan taraftarlarinin kareografisine diyecek yoktu.

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
Türkiye'yle dalga geçiyorlar, siz hala laf sokma peşindesiniz.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Sizin gibileri yüzünden Türkiyede dostluk diye birşey kalmaz öz kardeşiniz başka takımı tutsa dalga geçti diye yerin dibine sokup ağzını burnunu kırarsınız öyle bir tür oldunuz artık. Virüs gibisiniz kasaya atılan çürük elma misali hepsine bulaştırıyorsunuz.Madem karşı takımdan bir taraftar yaptı bende yapayım niyetindesiniz, madem sürü psikolojisi diyorsunuz. Korkarım adamın biri kendini galata köprüsünden atınca siz ne yapacaksınız?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Samet.25 ve CABBAR
messevim

messevim

Üye
skor tanıdık geldi biraz 6 falan

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve codblackops2
codblackops2

codblackops2

Üye
Sizin gibileri yüzünden Türkiyede dostluk diye birşey kalmaz öz kardeşiniz başka takımı tutsa dalga geçti diye yerin dibine sokup ağzını burnunu kırarsınız öyle bir tür oldunuz artık. Virüs gibisiniz kasaya atılan çürük elma misali hepsine bulaştırıyorsunuz.Madem karşı takımdan bir taraftar yaptı bende yapayım niyetindesiniz, madem sürü psikolojisi diyorsunuz. Korkarım adamın biri kendini galata köprüsünden atınca siz ne yapacaksınız?
Üstüme alinmadigim icin cevap verme gereği duymuyorum...

Adam gider galata koprusunden atarsa kendini ne yapabilirim ki Allah rahmet eylesin derim :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...