Galatasaray 1 – 6 Real Madrid

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

Hangi takimi tutarsa tutsun hala Real yendi diye sevinenler varya inanamiyom Galatasarayli degilim takim tutmam ama bugun yenseydi Turkiye kazanirdi yenildi Turkiye yenildi kendi maclarimizda yapin taraftarligiinizi ama bu maclarda bari yapmayin sadece gs icin degil fb macida olsa ondada ayni bjk dede ayni

• Beğen
Tepkiler: CABBAR

polat_ketur11

Üye
mafolduk

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Üstüme alinmadigim icin cevap verme gereği duymuyorum...

Adam gider galata koprusunden atarsa kendini ne yapabilirim ki Allah rahmet eylesin derim :)

Herhangi biri üstüne alınsın diye yazmadım. Belki olurda kendi yaptıklarının farkına varır diye yazdım.
Özel bir şahısa olsaydı zaten isim verirdim. Ayrıca zaten doğru söylenen her sözün boşuna efor sarfedilmesi olduğunun bende farkındayım. :)

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
Real yendi diye sevinmiyorum , realide tutmuyorum.macta 4.gole kadar da galatasarayin kazanmasini isterdim ama goller gelince biz arsenaldan 3 yedigimiz zaman direk foruma damlayanlarin nabzini yoklamak istedim.baya kotu durumdalar herhalde..

6 üstü 1 maç bence bu kadar uzatmanin alemi yok.

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve CABBAR
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Real yendi diye sevinmiyorum , realide tutmuyorum.macta 4.gole kadar da galatasarayin kazanmasini isterdim ama goller gelince biz arsenaldan 3 yedigimiz zaman direk foruma damlayanlarin nabzini yoklamak istedim.baya kotu durumdalar herhalde..

6 üstü 1 maç bence bu kadar uzatmanin alemi yok.
Hayatımda hiç öyle birşey yapmışlığım yok. Seninkisi nabız ölçmek değil sabır sınamak oluyor.

Yarası olan gocunur misali mi diyorsun.

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
Hayatımda hiç öyle birşey yapmışlığım yok. Seninkisi nabız ölçmek değil sabır sınamak oluyor.
Zamaninda bizim sabrımizi denemislerdi..sana cevabimi vereyim, az once attigin kendi mesajindan..
Herhangi biri üstüne alınsın diye yazmadım. Belki olurda kendi yaptıklarının farkına varır diye yazdım.

Aradaki tek fark ben bazi kişiler ustune alınsın diye yaziyorum.

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Zamaninda bizim sabrımizi denemislerdi..sana cevabimi vereyim, az once attigin kendi mesajindan..
Benim kelimelerimi bana satmamanı tavsiye ederim. Sabrın sonu selametmiş.

Aradaki tek fark ben bazi kişiler ustune alınsın diye yaziyorum.
Oda aramızdaki fark olsun diyelim. :)

Sırf derdinizi merak ettiğim için çene çalıyorum, dozajını aşmamak gerek benim için bu kadar yeterli. Sen sabır denemeye devam et işin bittiğinde ellerini açıp bak bir ama. :)

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
stadı 3 0 4 0 dan sonra terkeden değişikler artık stada gelmeyin en kötü gün bugunse bugunde galatasaray daha herşey bitmedi

• Beğen
Tepkiler: Metin MF, CABBAR ve FeLonieS
messevim

messevim

Üye
stadı 3 0 4 0 dan sonra terkeden değişikler artık stada gelmeyin en kötü gün bugunse bugunde galatasaray daha herşey bitmedi
haklısın. Daha bunun ıspanya rövanşı var. Oradan da bir düzine yiyip koleksiyonu tamamlarsnz artık :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Mesajları özellikle silmedim tabi uygun olmayanlar silindi ve gereken yapıldı.Spor kardeşlik ve sportmenklik gerektirir.Umarım bu sözü iyi okursunuz.

• Beğen
Tepkiler: arslanla, Samet.25 ve Metin MF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...