galaxy ace yardım hiç açılmıyor rom hatası

Sponsorlu Bağlantılar

yunusemreantaly

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace yardım hiç açılmıyor rom hatası
selamun aleyküm arkdaşlar android 4 ice cream sandwich yüklemeye çalştım herşey tamam reboot dedim telefonun samsung yazısı bile gelmiyor napabilirim kendim nasıl halledebilirim ben bu sorunu

criminalx32

criminalx32

Üye
odin ile stock romu flashla bilmiyorsan maxicepte ara %50 vardır Galaxy Ace'e Odinle Stock Rom yükleme

yunusemreantaly

Üye
    Konu Sahibi
setup connections dedi 111 dk bekledim hala telefon kendini kapatıp açmadı aynı sorunum devam ediyorDownload Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...

böyle kalıyor

criminalx32

criminalx32

Üye
hmm... bence sen odini ve dosyalarını değiştir bide dosyalarını tam yerine koyduğuna dikkatta et

Samet.25

dogru stock romu indir 5830i ise onun kini indir 5830 un kini indirme hata verir

criminalx32

criminalx32

Üye
doğrusun onu yazmamışşım :)telefonu odin moduna aldınmı?Bide genellikle romlar hatasız olmuyor bir yanlış yapmışta olabilirsin clockworkmodda

Samet.25

doğrusun onu yazmamışşım :)telefonu odin moduna aldınmı?Bide genellikle romlar hatasız olmuyor bir yanlış yapmışta olabilirsin clockworkmodda
bu telin 2 versiyonu var biri 5830 digeri 5830i eger 5830i yi kullaniyosa ve 5830 un romunu indirdiyse hata alir dogru rom derken bunu kastettim

Üst Alt