google play izinler karmasasi

Sponsorlu Bağlantılar

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
google play izinler karmasasi
Bu google playi'in istedigi izinler insani mal yerine koyuyormus gibi bir hal aldi konum, telefon bilgileri ,cagrilar smslere izinler ve goruntu video kaydi izni gibi kisiden izinsiz telefondan ne alinabilecekse almaya calisan uygulamalar dolu ve bunlarin cogu dandik te degil milyonlarca inen uygulamalar bu sadece bana mi sorunmus gibi geldi o kadar para vererek evine casus sokmaktan ote degil bu sistem appleda da var mi bu tur izinler

fk555897

fk555897

Üye
Bu google playi'in istedigi izinler insani mal yerine koyuyormus gibi bir hal aldi konum, telefon bilgileri ,cagrilar smslere izinler ve goruntu video kaydi izni gibi kisiden izinsiz telefondan ne alinabilecekse almaya calisan uygulamalar dolu ve bunlarin cogu dandik te degil milyonlarca inen uygulamalar bu sadece bana mi sorunmus gibi geldi o kadar para vererek evine casus sokmaktan ote degil bu sistem appleda da var mi bu tur izinler
Apple'da bu tür izinler yok.

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Telefonun rootlu ise sorun

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Root yok ama bence yinede sorun video resim nedir yav diyelim ki ortaya koydun telefonu adamlar senden izinsiz dikizliyirlar seni ve legal olarak bunun uygulamalarla bi ilgisi oldugunu sanmiyorum insanlarin kisisel bilgileri bir yerlere gidiyor ama nereye ;) bunlar icin sistem kokune erisime gerek yok gibi

tapatalk

tapatalk

Üye
herhangi bi zararı yok.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ya ne idugu belirsiz uygulama yuklersen sorun olabilir. Ama mesaj yetkisi istiyor diye whatsapp yuklememek aptallik oluyor. 100m+ kisi var senin telefonunu kurcalamaz yani :)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda tek sorun video resim cekme ;)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada uygulamasi weaphones uygulamasinda istiyor mesela ama kamerayla alakasi yok ;)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada uygulamasi weaphones uygulamasinda istoyor mesela ama kamerayla alakasi yok ;)
Mantikli geldi simdi :)

mertcan01

mertcan01

Üye
Bende ayni seyi sorun etmis ve merakla o kadar izni neden istiyorlar diye düşünmüştüm. Ama yapacak birseyde yok her uygulamada bir cok izin var. Bunları dert etsek uygulama kuramayiz. Sadece benim merakim bilgi sizdiriliyor mu ? Bu bilgi dedigimde galerideki fotograf video gibi seyler ? Yoksa rehber falan sikinti degil. Zaten isteyen istedigi numaraya ulasabiliyor

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
abd NSA ulusal guvenligi zaten bu cihazlar yokken milyonlarca telefonu dinleyebiliyordu cogu ulkede cem yilmazin cia ne yapsin senin b.klu hesabini dedigi gibi bir durum var tabii ki ama insan iskillenir ben de kurdum artik cekindigim uygulamalari

mertcan01

mertcan01

Üye
abd NSA ulusal guvenligi zaten bu cihazlar yokken milyonlarca telefonu dinleyebiliyordu cogu ulkede cem yilmazin cia ne yapsin senin b.klu hesabini dedigi gibi bir durum var tabii ki ama insan iskillenir ben de kurdum artik cekindigim uygulamalari
Hahahahahahahahah ;);););)