Whatsapp mobil-pc sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp mobil-pc sorunu
Merhaba arkadaşlar ben Whatsapp programına hem mobilimle hemde bilgisayarımla girmek istiyorum ancak bir sorun var bilgisayarla girdikde parol istiyo yazıyorum kabul ediliyo ama sonradan mobil ile girdikde yinede parol istiyo benden ve boylece ben her Whatsappa girdiyimde bu sorunu yaşiyorum ben nasil ede bilirim şimdi Whatsapp bende hem bilgisayarda hemde mobilimde her ben girdiyimde parol istemesin ? bu sorunu nasıl çöze bilirim lütfen yardımcı olurdunuz... önceden teşekkürler.

Uhops

Uhops

Üye
Bilgisayar için whats app var mı?

istisna97

istisna97

Üye
Var ama zahmetli

-Emre

-Emre

Üye
Sanirim azerisin anlamakta zorluk çektim :) evet WhatsApp bilgisayarda kullanılabilir. BlueStacks denen android emulatoru kullanılarak (en az 2 gb ram gerekir) ancak pc ve telefonda farklı numara ile kayıt olunursa sorun olmaz.

• Beğen
Tepkiler: faiq_axadov
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim azerisin anlamakta zorluk çektim :) evet WhatsApp bilgisayarda kullanılabilir. BlueStacks denen android emulatoru kullanılarak (en az 2 gb ram gerekir) ancak pc ve telefonda farklı numara ile kayıt olunursa sorun olmaz.
Evet azeriyim kardesim bu dediyini biliyorum ama bende ne yazik ki 1 numara :( bunun bawka bir yolu yokmu ??

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
konuyu olması gereken yazılım destek bölümüne taşıdım :oke:

Üst Alt