CM10.1 [MaclawStudio] 3 Eylül 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
yuklemedim haberim yok guncellemeden telden giriyom bakmadim siteye bakip yuklucem yukleyip kullanan varsa bizi de bilgilendirsin sarj konusunda iyilestirme varmi

best1905

best1905

Üye
Maclaw romlarinda sarjin neden cabuk bittigini anladim normal gidiyordu sarj sonra tel cok isindi ve bir baktim sarj cabuk azaldi tel isinirsa sarj suresi azaliyor kerneli degistirmeleri lazim bence

Samet.25

Konu Sahibi
Maclaw romlarinda sarjin neden cabuk bittigini anladim normal gidiyordu sarj sonra tel cok isindi ve bir baktim sarj cabuk azaldi tel isinirsa sarj suresi azaliyor kerneli degistirmeleri lazim bence

performansi verende kernel. ustunde calismalari lazim bu kesin yeni guncellemeyi denedin mi ?

best1905

best1905

Üye

performansi verende kernel. ustunde calismalari lazim bu kesin yeni guncellemeyi denedin mi ?

Hayir dmod a geri donucem simdilik ileride daha cok guncelleme cikar o zaman kurarim cm 10.2 cikacak galiba 1 2 haftaya

Samet.25

Konu Sahibi
Yeni guncellenen romu yukledim hic bi fark yok gorunurde sarjini denicem deneyince yazarim simdilik yeni romu yuklemenize gerek yok gibi

Samet.25

Konu Sahibi
guncel romda yeni fark ettigim bi olay var islemci ayarina yeni bi mod eklenmis Smarttasv2 diye

best1905

best1905

Üye
yeni güncelleme çıkmış hotplug diye bir mod eklenmiş ve 3g çalışıyor

best1905

best1905

Üye
bu arada ben max işlemciyi 800 mhz yaptım şarj için başka çare yok

Samet.25

Konu Sahibi

Samet.25

Konu Sahibi
bide yeni ozellik olarak gorurmusunuz bilmem ama ben yeni fark ettim onceki surumde yoktu yanlis hatirlamiyosam bildirim geldiginde alt isiklar acik duruyor

Samet.25

Konu Sahibi
bi yerde yorum okumustum s3 mini icin tweaklar varmis bilen varmi bunlari ? ne tweagi nerden indirebiliriz filan

best1905

best1905

Üye
Xda da var viper4android yükledim mükemmel ses kalitesi var

Samet.25

Konu Sahibi
performans icin olani filan varmi ?

Samet.25

Konu Sahibi
beyler romun performansi cok artmis antutuda 9824 aldim

LordSeco35

Üye
arkadaşlar telefon kapalıyken şarj ediyor mu?

smh60

smh60

Üye
Kapalıyken şarj olması neyinize yarıyacakki :)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
smh60

smh60

Üye
Real Racing 3 0 Kasma

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Üst Alt