İnternet ve Sms konusunda en uygun hat ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
İnternet ve Sms konusunda en uygun hat ?
Arkadaşlar İnternet ve Sms i aynı pakette barındıran veya İnternet paketi ayrı Sms i ayrı olarak satılan en uygun hat hangisidir ?

Turkcell mi ?

Vodafone mi ?

Avea mı ?

Paket adıda bildirilirse sevinirim :oke:

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Avea da 300 mb 3000 sms paketi vardı. 12 tl internet az sms cok geldi kullanamadım:agla2:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Turkcelde ilk defa net kullanacaklar icin ilk 6 ay 12 tl 1gb var sms 1000 10 tl olmasi lazim yani 22 tl ye işin gorulur heralde

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
32 sanirim ama o zamana guzel bir 3lu paket cikar heralde aslinda avea ya yeni gecenlere 28 tl ye 3lu paket var onuda dusunebilirsin

Hocam 28 Tl beni aşar :) Sms çok önemli değil İnt. olsun yeter :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
O zaman turkceli tercih edebilirsin bu ay sonuna kadar suresi var

Ben siteye biraz baktım ama pek açıklayıcı değil.. 1GB internet ilk 6 ay 3 TL mi ne öyle bişeyler yazıyo ben pek anlamadım ?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben siteye biraz baktım ama pek açıklayıcı değil.. 1GB internet ilk 6 ay 3 TL mi ne öyle bişeyler yazıyo ben pek anlamadım ?

O faturalilar için ve turkcelden kacip geri donenlere ozel

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ohoo :D faturalı olcan Turkcell hat alcan sonra Avea veya Vodafoneye geçicen sonra geri Turkcelle geçicende o paketi kullancan :birak:

Dostum senin baktigin farkli demek istiyorum... benim dedigim 12 tl olan için sadece turkcellde hiç internet kullanmamis olman gerekiyor neyse daha ucuzu yok su anda benden sana tavsiye gerisi sana kalmis :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Dostum senin baktigin farkli demek istiyorum... benim dedigim 12 tl olan için sadece turkcellde hiç internet kullanmamis olman gerekiyor neyse daha ucuzu yok su anda benden sana tavsiye gerisi sana kalmis :)

Peki hızı ? :)

wymy

wymy

Üye
Tabiki vodafone zaten vodafone tek sorunu türkcell kadar çekmemesi

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar en uygunu bana Avea gibi geldi.. Araştırmalardan sonra bana 300 Mb nin yeteceğini öğrendim ve Avedaki 3000 SMS + 300 MB paketini alıcam. Tabiki önce Avea'ya geçmem lazım :)

wymy

wymy

Üye
şöyle birşey var ben şuan internet paketini 500mb kullanıyorum vodafone ve 9,5₺ ödüyorum whatsapp varken sms çokta gerekli değil açıkçası ama alacam dersen 5₺ 100 tane alırsın ayrıca internet paketi aldığında 2000dk vodafone için akşam 9 sabah 9 arası konuşma hakkın var.

Üst Alt