Nasıl Çıkma Teklifi Yapim Yardım Edin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl Çıkma Teklifi Yapim Yardım Edin !!!
Ya 26 sında kız arkadaşıma yani imzamda ismi yazan kişiye çıkma teklifi yapcam ama ilk defa yapıcam nasıl yapıcam önceki çıktıgımızda msn den yapmıştım bunu gözlerine baka baka yapmak istiyorum

ama nasıl yapcam neler yapimm güzel birşey olsun:) yardımmm ben hiç birşey bilmiyorum:bilmem:

FirstClasss

FirstClasss

Üye
senin bu gibi hallere tercüben olduğunu düşünüyordum hani etilerde oturuyosun o yüzden:) soruna gelince onunla aranızdaki bağlantıyı bilmediğim için bişey söyleyemicem

Nazy

Nazy

Üye
Mekanı Yeri Zaten Önceden Belirlemişsindir...
Gözlerine Bak Onun (Gözlerini Kısarak Korkuyomuş Gibi)
Benim için Çok Önemli Bir Soru Olucak Bu....
İlk Defa Oluyor Şu an kalbim Yerinden Fırlayacak sanki(Sağ elini kalbine Vurarak, Aynı cümle değil ama Buna benzer bişeyler söylersin)
Seniiii.... (Sus ve Gözlerini Aşağı İndiir Ve Tekrar Gözlerine Bak Onu Konrol Et Seni Dediğinde, Onun Yüzündeki İfade, Kararı hakkında sana bilgi verir)
Sevgilim Olurmusun..... (sakın benimle çıkarmısın deme bu cümle espiri konusu olmuştur)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
vay vay vaaaay, çapkın nazy'e bak seeen...:ehe

FirstClasss

FirstClasss

Üye
:):)

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
senin bu gibi hallere tercüben olduğunu düşünüyordum hani etilerde oturuyosun o yüzden:) soruna gelince onunla aranızdaki bağlantıyı bilmediğim için bişey söyleyemicem

yaf ben genelde çıkma teklifi yapmam aşkımlı knuşmaya başladın mı gerisi gelir...Ama bu başka bir durum...

İlk Defa Oluyor Şu an kalbim Yerinden Fırlayacak sanki(Sağ elini kalbine Vurarak, Aynı cümle değil ama Buna benzer bişeyler söylersin)
Seniiii.... (Sus ve Gözlerini Aşağı İndiir Ve Tekrar Gözlerine Bak Onu Konrol Et Seni Dediğinde, Onun Yüzündeki İfade, Kararı hakkında sana bilgi verir)
Sevgilim Olurmusun..... (sakın benimle çıkarmısın deme bu cümle espiri konusu olmuştur)

abi zaten sevgilimdi 1 sene çıktık 7 ay önce ayrılmıştım...

yaf abi heyecan bastı ilk defa yüzyüze teklif yapcam ilk teklifimi msn de yapmıştım onda onu görmedigim için öle kolaydı ama bu sefer farklı... ndn bu kadar heyecan bastı anlamıyorum kabul etcegini biliyorum :D:ehe

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Yok Abi Eskidendi Çapkınlık Şimdi Evlenicez İnşallah
hımm mutluluklar dilerim ozaman, davetiye beklerim heee....:lol
Nazy, bu arada önceki avatarın çok güseldi(sitede hoşuma giden en iyi avatar diyebilirim) niye değiştirdin ki gerçekten?:lol

manyak!

manyak!

Üye
ouss ya yüzyılın çapkınına yakışıomu yaaa :islik

FirstClasss

FirstClasss

Üye
ben seni anladım

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Toprak Sevdiğinin Elinden Sıkıca Tutup: Ya Benimsin Ya Toprağın De Gerisi Kendiliğindne Gelir.

elmyra

Üye

iii dee nazy kızlar artık yemiyo bu rollleri samımı gelmiyor rol yapıldığı belli oluyor

oğuz bence hazırlıksız git en azından doğal olursun aklından ne geçiyorsa onu söyle kız içtenliğine inanır oynayamadığın rolüne değilll

sen oll yaniii seni sen olduğun için kabul etsin :oke::oke::oke::oke:

Nazy

Nazy

Üye
hımm mutluluklar dilerim ozaman, davetiye beklerim heee....:lol
Nazy, bu arada önceki avatarın çok güseldi(sitede hoşuma giden en iyi avatar diyebilirim) niye değiştirdin ki gerçekten?:lol
Ekliycem Yeniden Onu Ama Vaktim Olmuyor Sağol
Beğendiğine Sevindim....
Kısmetse İnşallah Herkezi Davet Edicem Merak Etmeyin

--------------- Ekleme ---------------

iii dee nazy kızlar artık yemiyo bu rollleri samımı gelmiyor rol yapıldığı belli oluyor

oğuz bence hazırlıksız git en azından doğal olursun aklından ne geçiyorsa onu söyle kız içtenliğine inanır oynayamadığın rolüne değilll

sen oll yaniii seni sen olduğun için kabul etsin :oke::oke::oke::oke:

Eğer Gerçekten Seviyorsa Rol Yapmasına Gerek Kalmıycakki
Benim Dediklerimi Yapmak Zorunda Kalıcak.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
tamam, beklerim hee... valla oğuz biryana bana bile yaradı yani....:ehe

kurt bey

kurt bey

Üye
fazla kasma abi git yengemizin yanına tut kolundan,seviyorum ulan de ya benimsiz yada toprağın de.

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
daha ayın 23 ü 3 gün kaldı bende bu heyecan bastı artıyo relax diecem artık:D

yavv ben onu çok üzdüm şimdi hemen msn de öle böle başlamasını istemiyor teklif yapamıyacagımıda biliyor utanganç biriyim çünkü ama nbilim teklif yaparken çok utanıyorum:D gözlerine hiç bakamam ölede utanıyorum :) ben nyapcam onuda bilmiyorum olayı akışınamı bıraksam

o kadar kızla çıktım bunun kadar cadısını görmedim zorla teklif yaptırıo uff:(

yav kıza ya benimsin yada topragın denilirmi:D kız da der eninde sonunda orda olcaz :D

Nazy

Nazy

Üye

yavv ben onu çok üzdüm şimdi hemen msn de öle böle başlamasını istemiyor teklif yapamıyacagımıda biliyor utanganç biriyim çünkü ama nbilim teklif yaparken çok utanıyorum:D gözlerine hiç bakamam ölede utanıyorum :) ben nyapcam onuda bilmiyorum olayı akışınamı bıraksam

Aşk Beklemez eğer Gerçekten Değer Veriyosan Fazla Bekletme
Sen Etkilediğine Göre Başkalarınıda etkiliyordur.(Başkalarıda Çıkma Teklifi Planları Yapıyo olabilir)
Bence Zamana Şansa Bırakma Kalbinin Hemen İstediğini Al. Cesaretli olman kızı dahada etkiler
Şunu bilki Bu Gün Kabul Etmez ise Yarında Etmiyecek
Ama Bu Gün Kabul Ederse Önündeki Her Saniye İkinizin Olucak:)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye

yav kıza ya benimsin yada topragın denilirmi:D kız da der eninde sonunda orda olcaz :D

O zaman şöyle de: Ayrılık deme bana ne olur Ne olur damarıma basma Ya canımı al Yada He de bu adama Çünkü o artık sensiz olamıyor :naughty:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şimdi bi kere bu arkadaşlık cok fazla ileri boyuta gitmeyecektir..Çünkü araya ayrılık girmiş..Ve kısa bir sürede değil.Ne demişler tükürdüğümüzü yalamamalıyız..Seviyorsak nie ayrılıyoruz ki..Yok anlaşamadık sorun oldu ayrıldık derler..Peki barıştıklarında yine aynı sorunlar olmucak mı degişen ney koskoca bir hiç..

Nasıl çıkma teklifi etmeliyim diyorsan tecrübeli biri olarak sana 2 kelime tavsiye ediyorumm.SENİ SEVİYORUM demen yeterli...Cevabı zaten belli edecektir durumu.

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
ya yok bu kadar basit olmamalı hem biz birbirimize gerçekten aşıgız 7 ay nasıl dayandık onuda bilmiyorum ama şunu sölim ben onu o beni hiç unutmadı başlamayı düşündük sade ben teklif yapcam

barıştıgımızda farklı biz olcaz ilişkimiz daha farklı olcak birbirimizi anlayark uzun sürdürmeye çalışcaz benim onu bırakmamı istemiyor daha çnkü çok acılar çektik artık mutlu olmayı planlıyoruz 7 ayı unutturcaz kendimize aşk fedakarlık ister bazı şeyleri feda edicez...

heyeacanıma yenip ona o teklif orda yapıp yanınıza başarılı bir şekilde döncem emimin:)

Seni Seviyorum çok sade ona renk katmak lazım:)