Nasıl Çıkma Teklifi Yapim Yardım Edin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Umarım söylediğin gibi olur pek sanmıyorum ama :) hayırlısı olsun..Aşk tabiki fedakarlık ister bunu kaldırabilmek asıl problem..Umuyorum herşey iyi olur..

Arkadaşını bir yere davet edebilirsin...Cok güzel bir çiçek yaptırabilirsin..Cünkü kızlar genellikle çiçeklerden hoşLanır..Gözlerini kaparmısın de..Oda kapar bir öpücük kondurarak seni seviyorum de seviyorsa kesinlikle işe yarayacaktır.Emin ol:)

Bknz:Üstad konuşuyor denendi ve başarılı olundu:D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Msnden telefonda vs olmaz bu işler. Her zaman yüzyüze söyledim öyle de yaparım. Bir defa çıkma teklifi yoktur onlar lisede kalan şeyler. Arkadaşlık teklifi yapacaksın. ;)

Birde açıkçası 26 yaşında bir bayanla arkadaşlık olacağını sanmıyorum. ;)

elmyra

Üye
ayın 26 sı diye okudum ben mi yanlış okudum acaba

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ahmet im 26 yaşında değil bu ayın 26sından bahsetmiş orada..

Bu arada oğuz um kız nerede:) onuda yazsaydın aynı il demisiniz?

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
26 sında 26 yaşında degil :ehe

Güneşlide kız ben onu arabayla alcam ordan Bakırköye kadar ben sürebilirim polise yakalanmadan yada kuzenim sürer yanımda ehliyetli oldugu sürece sorun yok burda fotoları paylaşırım..

ama aklımdan şuanlık güzel şeyler geçiyor tekrar benim olcagını bilmek çok güzel bir duygu...:)

heyecan tecrübeyi alıp götürüyor:)

dreamboys69

dreamboys69

Üye
hadi hayırlısı...:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
3 günde 8 saat uyuyan final modundaki bana göre düşünürseniz 26 kişiye çıkma teklif edicem okusam bile mazur görmeniz gerekirdi :pro:

keremerson

keremerson

Üye
:ehe Ahmet çok dertli walla yaa hiç uyumuyo çok yazık ona :( Üzülüyorum :(

Oğuz kardeşim eminim başarılı olcaksındır :oke:

Microsoft Admin'in taktiği de yapabilirsin aslında, anlattı bana çok başarılı oluyormuş bu yöntem :ehe:ehe

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
son birgün ben yataklara düştüm çok hastayımm ama ne kadar agrı kesici varsa içip onun yanına gitcem toparlıcam kendimi:)

heyecan: ıııııııııııııııııı[]ıı =% 95

elmyra

Üye
Doğru bir insan kaç kere 26 kişiye arkadaslık teklif edebilir kii :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
yarın büyük günn herkeze iyi geceler herşey için tşk ederim..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yarını bekleyeceğim merakla:) resim filan da çek:D

omayra

Üye
Çok eğlenceli bir topic olmuş. :) Tecrübeli çapkınlar, tecrübelerini konuşturmuş :) Haydi bakalım, görelim taktikler işe yarayacak mı :)

sercan_bjk

Üye
Mekanı Yeri Zaten Önceden Belirlemişsindir...
Gözlerine Bak Onun (Gözlerini Kısarak Korkuyomuş Gibi)
Benim için Çok Önemli Bir Soru Olucak Bu....
İlk Defa Oluyor Şu an kalbim Yerinden Fırlayacak sanki(Sağ elini kalbine Vurarak, Aynı cümle değil ama Buna benzer bişeyler söylersin)
Seniiii.... (Sus ve Gözlerini Aşağı İndiir Ve Tekrar Gözlerine Bak Onu Konrol Et Seni Dediğinde, Onun Yüzündeki İfade, Kararı hakkında sana bilgi verir)
Sevgilim Olurmusun..... (sakın benimle çıkarmısın deme bu cümle espiri konusu olmuştur)

ABİCİM BU SÖZLERLE TAVLIYAMAYACAGIN KIZ YOK SANIRIM :D

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel birgündü başbaşa bogaz köprüsü altımızda çok süper Rumeli manzaralı bir yere götürdüm İstanbul bogazı önümüzde akıyordu resmen:)

bana sımsıkı sarıldı birazda uykusu vardı biraz içimi dökdüm duygularımı söledim 8 ayın nasıl geçtigini özetledim duygulu bir knuşmayla ve teklifi yaptımm cvbı hoşuma gitti nasıl etti die sormayın özel :D:D

sonra bana yazdıgı kompozisyonu filan çizdigi resimleri gösterdi çok hoşuma gitti zaman çok çabık acımasızca geçti:( fotograf çekemedik o anın heyacnı unutturdu zaten çok hastaydım nasıl ayaklandım bilmiyorum...ama artık çıkıyoruzz...

elmyra

Üye
iyii bakalım hadi insalalh bu sefer sonunnuu getirrirsinizzz

omayra

Üye
gözün aydın :)

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim:)