Cep Telefonu Fotoğrafçılığı

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye

bnm son fotoğraf hoşuma gitti. diğerlerinde bişey eksik gbi

bana göre son fotograf normalde neden diye sorarsan o resmi çogu telefon çekebilir ne kadar net bilemem ama digerleri önemli benim için diğer su ve pervane yi çekmek cidden zor ama onları daha iyisini çekip koyucam diğer telefonlarda hiç denemedim böyle hızlı hareketi nasıl yakalıyorlar veya yakalıya biliyormı birde gece çekimide güzel ancak daha iyi resim ler var dün çektim onlarıda hep beraber eklerim bir ara görürsün

By_Casparov

By_Casparov

Üye
bana göre son fotograf normalde neden diye sorarsan o resmi çogu telefon çekebilir ne kadar net bilemem ama digerleri önemli benim için diğer su ve pervane yi çekmek cidden zor ama onları daha iyisini çekip koyucam diğer telefonlarda hiç denemedim böyle hızlı hareketi nasıl yakalıyorlar veya yakalıya biliyormı birde gece çekimide güzel ancak daha iyi resim ler var dün çektim onlarıda hep beraber eklerim bir ara görürsün
hadi bakalım :)
ama ben 920 nin kamerasını o kadr da begenmıyorum açıkcası. arkadasn 920 ile one ı karşılaştırdım. makro ve gece çekimleri one nın daha iyi. 920 nin sadece gündüz çekimi hoşuma gitti. bnm görüşüm bu.
takip edecem paylşmlarını

Türe

Türe

Üye
Nasıl editliyorsunuz şöyle ?

Uygulamalarla. Orijinal fotoğrafın da iyi bir açıda olması gerekiyor yalnız. Yoksa çok sırıtıyor efektler.

En çok Kullandıklarım ;

-Snapseed
-Ps Touch

Alternatif ;

-Aviary
-Cymera
-uCam
-Repix

- - - Eklendi - - -

ama ben 920 nin kamerasını o kadr da begenmıyorum açıkcası. arkadasn 920 ile one ı karşılaştırdım. makro ve gece çekimleri one nın daha iyi. 920 nin sadece gündüz çekimi hoşuma gitti. bnm görüşüm bu.

920'de flu çekme sorunu vardı. Keskinlik yönünden zayıftı en son incelememde. Şimdi nasıldır bilmiyorum.

4MaGuS

4MaGuS

Üye

arkadaşın telefonu alıp bir kaç deneme yaparak buraya paylaşırsan iyi olur aslında bende merak ediyorum nasıl acaba

By_Casparov

By_Casparov

Üye
arkadaşın telefonu alıp bir kaç deneme yaparak buraya paylaşırsan iyi olur aslında bende merak ediyorum nasıl acaba
keşke öyle bi şansım olsa :)
arkadaşım karabük de bende bartındaym :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye

Uygulamalarla. Orijinal fotoğrafın da iyi bir açıda olması gerekiyor yalnız. Yoksa çok sırıtıyor efektler.

En çok Kullandıklarım ;

-Snapseed
-Ps Touch

Alternatif ;

-Aviary
-Cymera
-uCam
-Repix

- - - Eklendi - - -

920'de flu çekme sorunu vardı. Keskinlik yönünden zayıftı en son incelememde. Şimdi nasıldır bilmiyorum.

Amber güncellemesi ile keskinlik düzelti diyorlar ben daha güncellemedim de ota ya gelemdiği için baklaım gelirse onlarlada resim çekip farklarını paylaşırız

sekajmer

sekajmer

Üye

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
By_Casparov

By_Casparov

Üye
bahadır tel ne kardeşim

gencalbay

Üye
selamlar. 701 kullanıyorum . ön kamera seceneği yok. ne yapabilirim

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Galaxy S3 ile çekilmiştir.

pasam 3. ve 4. Fotoğraf lar çok güzel çıkmış :oke: extra bir program kullanıyormusun ; yoksa direk orjinal kamera programı mı? Heleki Türk bayraklı fotoğrafı baya bir güzel cekmissin ; tam masaüstüne koymalık olmuş :alkis:

Türe

Türe

Üye
pasam 3. ve 4. Fotoğraf lar çok güzel çıkmış :oke: extra bir program kullanıyormusun ; yoksa direk orjinal kamera programı mı? Heleki Türk bayraklı fotoğrafı baya bir güzel cekmissin ; tam masaüstüne koymalık olmuş :alkis:

Sagolasin guzel abim :tebessüm: Orijinal kamera ile cekip duzenliyorum snapseed ve ps touch ile :)

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN

furkey

Üye

Bunlar da benim nacizanelerden ikisi. Oynamanın nasıl yapıldığını (daha doğrusu ne yapmam gerektiğini) tam bilmediğimden fazla oynanamamıştır :( Yorumlarınızı eksik etmeyin ama. Kendimi geliştirmem için gerekli...

Derseniz "bu ikincisi ne lan düz binalar işte" diye orada asıl benim çekmek istediğim yanıyor gibi görünen bulutlar :)

Bu arada HTC One ile çekilmiştir...

• Beğen
Tepkiler: AHMED... ve By_Casparov
Türe

Türe

Üye
Biraz daha denemeler yap fena sayilmaz :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Hiç uğraşmadan direk çektim
S3

• Beğen
Tepkiler: AHMED... ve By_Casparov
foreverthe

foreverthe

Üye
Aynen :D

Üst Alt