Samsung Advance S I9070 En Stabil Rom Ve Satatus Bar Paketi Xxlqe

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
yanii sadece XXLQE polanya romu ve CWM sini yükledim. bu CWM bu rom için düzenlenmiş.

- - - Eklendi - - -

yooo yapmaz öyle kullan daha iyi fazla kurcalamamış olursun

ok şimdi anladım tamam o zaman cocore kernele gerek yok

• Beğen
Tepkiler: muratena

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
yanii sadece XXLQE polanya romu ve CWM sini yükledim. bu CWM bu rom için düzenlenmiş.

- - - Eklendi - - -

yooo yapmaz öyle kullan daha iyi fazla kurcalamamış olursun

ok şimdi anladım , o zaman cocore kernele gerek yok

• Beğen
Tepkiler: muratena ve agoguzhan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
gonuldostu82
kurduktan sonra görüşlerini yazarsan sevinirim

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Benim 5 gün oldu yükleyeni jet gibi:)

agoguzhan

agoguzhan

Üye
yanlış anlama gönüldostuna sormamdaki amaç seninde almanya romu cocoreyi kurupta telefonunda donma kasma reset gibi sorunların oldugunu bıldıgım ıcın bende boyle sorunlar yok gonuldostundada yok bıldıgıme gore onun ıcın o kurupda söylerse diye beklıyorum

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlama gönüldostuna sormamdaki amaç seninde almanya romu cocoreyi kurupta telefonunda donma kasma reset gibi sorunların oldugunu bıldıgım ıcın bende boyle sorunlar yok gonuldostundada yok bıldıgıme gore onun ıcın o kurupda söylerse diye beklıyorum

Hmm anladım:=)
Sanırım karıştırdın ben hiç öyle şikayet etmedim almanya romunda?
sadece wifi açtıgımda reset atıyordu o kadar.
belkide onu okumus olabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
evet dogru oydu :)

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi

Birşey sormak istiyorum
Ben neredeyse 1 ayda 10 defa rom yüklemişşimdir sürekli test ediyorum
yüklemelerden önce temizlik yapıyorum dalvink cache falan romun ne kadarı boşdur doludur bilmiyorum.
demek istedigim yeni rom yüklendiginde eskisi otomatik siliniyormu? bu konuda biligisi olan varmı?
Yada rom bilgisini gösteren bir program falan varmı?

• Beğen
agoguzhan

agoguzhan

Üye
bende o dertten yanıyodum sureklı rom deiştiriyodum halıyle aklıma o soru geldı eskısı kalıyomu yada kalıntılar kalıyomu zarar verıyomu dıye hatta konu bıle açtım ama herhangı bı sorun olmuyo hersey sıfırlanıyo yenı rom yukleyıp format atınca

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
bende o dertten yanıyodum sureklı rom deiştiriyodum halıyle aklıma o soru geldı eskısı kalıyomu yada kalıntılar kalıyomu zarar verıyomu dıye hatta konu bıle açtım ama herhangı bı sorun olmuyo hersey sıfırlanıyo yenı rom yukleyıp format atınca

İçimi rahatlattın agoguzhan tşkler:)

• Beğen
difficultking

difficultking

Üye
S.a kardeş bu cwm dosyasını sd kart a zip dosyası olarak attım tel de dosyayı bulup üzerine tıklayınca.INSTALL / SDCARD , FİNDİNG UPDATE PACKAGE OPENİNG UPDATE PACKAGE VERİFYİNG UPDATE PACKAGE VE EN SON E:SİGNATURE VERİFİCATİON FAİLED YAZISI GELDİ ZİP DOSYASINI DİREK KOPYALA YAPISTIR YAPTIM SD KART A NEDEN HATA VERİYOR ACABA ?

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
S.a kardeş bu cwm dosyasını sd kart a zip dosyası olarak attım tel de dosyayı bulup üzerine tıklayınca.INSTALL / SDCARD , FİNDİNG UPDATE PACKAGE OPENİNG UPDATE PACKAGE VERİFYİNG UPDATE PACKAGE VE EN SON E:SİGNATURE VERİFİCATİON FAİLED YAZISI GELDİ ZİP DOSYASINI DİREK KOPYALA YAPISTIR YAPTIM SD KART A NEDEN HATA VERİYOR ACABA ?

recovery update.zip dosyasını yükledinmi? ilk once update.zip dosyasına tıklayıp updateyi yükseltmen gerek, ondan sonra karsına yukarıda resmi olan ekran gelecek o ekranda instaal zip from sdkart,tan yükleyeceksin.

difficultking

difficultking

Üye
Hyr dediğin dosyayı nereden yükleyeceğim ve yükselteceğim ?

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
sd karta bos klasor ac ona kopyala sonra oradan yükle

difficultking

difficultking

Üye
statüd bar paketlerinidemi aynı şekilde yüklüyoruz üstad sd kart a atıp ta ?

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

kesinlikle benim gerek Almanya romu olsun gerekse Türkiye romu olsun çok çok iyi hiç bir şikayetim yok ben sadece merak ediyorum bugün kuracağım akşam işim vardı büyük bir ihtimal ile benim kullanmadığım uygulamalar içinden kaldırılmıştır bakalım akşam yükleyeceğim

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
statüd bar paketlerinidemi aynı şekilde yüklüyoruz üstad sd kart a atıp ta ?

evet aynı sekilde yükleyeceksin

- - - Eklendi - - -

kesinlikle benim gerek Almanya romu olsun gerekse Türkiye romu olsun çok çok iyi hiç bir şikayetim yok ben sadece merak ediyorum bugün kuracağım akşam işim vardı büyük bir ihtimal ile benim kullanmadığım uygulamalar içinden kaldırılmıştır bakalım akşam yükleyeceğim

Gonuldostu82 tamam yükledikten sonra bilgilendirirsen bizi iyi olur

- - - Eklendi - - -

Yanlız bir sorun var, ekran efekti yükledigimde,ardından ayarlar menüsünü yükledigimde ekran efekt ayarlarına girince ayarlar programı durduruluyor.
yani hem ayarları beyaz yapıp hemde efekt dosyasını yüklemeyin..!

- - - Eklendi - - -

Cocore E-7.2 çıkmış

difficultking

difficultking

Üye
Odinle güncellemek yaptıktan sonra cwm dosyasını yükledim ama failed verdi :S

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Odinle güncellemek yaptıktan sonra cwm dosyasını yükledim ama failed verdi :S

update.zip dosyasını yükleyip yükselttinmi?
recovery modda once update.zip dosyasınu secip yükleyeceksin ekrana gelen talimatlardan instaal from zip sdkart tan yükleyeceksin

Üst Alt