htc hd desire yüksek kapasiteli batarya yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
htc hd desire yüksek kapasiteli batarya yardımı
arkadaşlar hd desirenin yüksek kapasiteli bataryalarini kullanan var mi bilgi verebilir mi varsa .malum bu telefonun bataryası 1230 m ah yetmiyor hemen bitiyor.kullanan yada onerebeliceginiz batarya varsa yardımcı olun lütfen .bide bu yüksek kapasiteli bataryaların telefona bi zararı oluyormu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

FK5896

FK5896

Üye
bence yüksek kapasiteli bir batarya almak tehlikeli olabilir. ben de bir ara düşündüm ama vazgeçtim.. çünkü htc yüksek kapasiteli bataryalar üretmiyor. istediğin bataryalardan bulabilirsin ama çin malı olur. telefona zarar verir mi bilmem ama bence tehlikeli ne de olsa çin malı.

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
ama böylede şarj öğlene kadar anca gidiyor .kullanan biri bilgi verse ona göre bişey yapardık da kimse bişey de demiyor

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Cihaz pek yaygın değil, dediğiniz bataryalarda pek sağlıklı olmadığından kullanıcısını bulmak zor :)

haser4774

Üye
arkadaşlar hd desirenin yüksek kapasiteli bataryalarini kullanan var mi bilgi verebilir mi varsa .malum bu telefonun bataryası 1230 m ah yetmiyor hemen bitiyor.kullanan yada onerebeliceginiz batarya varsa yardımcı olun lütfen .bide bu yüksek kapasiteli bataryaların telefona bi zararı oluyormu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.[/QUOTE Htc sensation kullanicisiyim japon mali
2430 mah batarya kullanıyorum süre gerçekten baya bi uzuyor. Önceden telefonda ısınma falan oluyordu oda azaldı ben memnunum telefona herhangi bi olumsuz etkisini gormedim taktir sizin yedek batarya şarj aleti taşımaktan kurtuldum :)

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hd desirenin yüksek kapasiteli bataryalarini kullanan var mi bilgi verebilir mi varsa .malum bu telefonun bataryası 1230 m ah yetmiyor hemen bitiyor.kullanan yada onerebeliceginiz batarya varsa yardımcı olun lütfen .bide bu yüksek kapasiteli bataryaların telefona bi zararı oluyormu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.[/QUOTE Htc sensation kullanicisiyim japon mali
2430 mah batarya kullanıyorum süre gerçekten baya bi uzuyor. Önceden telefonda ısınma falan oluyordu oda azaldı ben memnunum telefona herhangi bi olumsuz etkisini gormedim taktir sizin yedek batarya şarj aleti taşımaktan kurtuldum :)

bataryanin markası ney kardeş