Galaxy Ace 5830i Orjinal S3 Launcher'ı.

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Galaxy Ace 5830i Orjinal S3 Launcher'ı.
Arkadaslar Galaxy Ace 5830i de denedim sorunsuz calısıyor denemek isteyen varsa cwm den flashlasın zip dosyasını.Diğer telefonlara uyumlumu bilmiyorum.
Not:Mount system and data yapin kuramayanlar.

Link:

ALINTIDIR.

Haestrk

Haestrk

Üye
Nasıl yapıldığını anlamadım :D

Samet.25

Konu Sahibi
Anlamiyacak bsey yok recoveryden flaslayin flaslama ne recovery ne netten bakin.bilmiyosaniz

Haestrk

Haestrk

Üye
Kardesim peki orjinale donebilirmiyiz veya garanti disi birakir mi ?

Samet.25

Konu Sahibi
Hayir garanti disi birakmaz orjinalede geri donebilirsiniz ayni marketten launcher yukler gibi bi sikinti cikarmaz

Haestrk

Haestrk

Üye
Bide nasıl yapacağımı anlatsan 10 numara olur kardeşim :D

Haestrk

Haestrk

Üye
Kardeşim yaptım ama bunu silmek istesem nasıl silerim

killer53

killer53

Üye
bu yuklendıkten sonra sıstem dosyasına yuklendıgı ıcın normal olarak kaldırılamaz ve cıhazınız rootlu ıse link2sd programı ıle uygulamayı bulup kaldırabılırsınız

Haestrk

Haestrk

Üye
Eyvallah saolasin

berk mehmed

Üye
Telefon rootsuz ise nasıl kaldırırız?

666555444

Üye
Anlamiyacak bsey yok recoveryden flaslayin flaslama ne recovery ne netten bakin.bilmiyosaniz
eger yuklersek telefona zarar verır mı brick olma gibi? bide türkçe dil desteği var mı?

maxi24

Üye
arkadaş nasıl kuruluyor bir yardımcı olun

isyankarcocuk

Üye
Baskan ilk defa yapan biri bilmiyor öle seyleri
recovry flaslama .

Samet.25

Konu Sahibi
Baskan ilk defa yapan biri bilmiyor öle seyleri
recovry flaslama .

o kadarinada netten baksin kardes burda onu anlatmaya calisirsam hem uzun surer hemde anlasilacak bicimde olmaz telden yaziyom cunku malum klavyede uzun uzun yazilar zor yaziliyo .d

blackclaw31

Üye
yav bi yardim edin cwm linkini verin cwmyi yukleyince tekrar eski haline donuyormu soyleyin pil cabuk bitiyormu soyleyin garanti disinda kalirmi zarar verirmi sen demissin cwmden flashla bilen var bilmeyen var internettede dogru duzgun bilgi yok bir yardim edinnnn !!

Samet.25

Konu Sahibi
yav bi yardim edin cwm linkini verin cwmyi yukleyince tekrar eski haline donuyormu soyleyin pil cabuk bitiyormu soyleyin garanti disinda kalirmi zarar verirmi sen demissin cwmden flashla bilen var bilmeyen var internettede dogru duzgun bilgi yok bir yardim edinnnn !!

Nette dolu bilgi var arastirmasini bilmiyorsan ben nabiyim şarj ile ne alaka launcher bu pille ne alaka cam linkinide bul netten 5830i cwm yaz bak cokmu zor

blackclaw31

Üye

Nette dolu bilgi var arastirmasini bilmiyorsan ben nabiyim şarj ile ne alaka launcher bu pille ne alaka cam linkinide bul netten 5830i cwm yaz bak cokmu zor

sarj ile ne alaka deme cunku arkaplanda calisiyor sonucta cmw garantiye zarar veriyomu geri kaldiriliyomu nasi kuruluyo ben bakamiyorum cunku evde internet yok cok az mb kaldi ararsam biticek sen o zaman alinti yaptigin yerin linkini verde ordan bakalim sen cevaplayamayacaksan zaten sen anlasan yetmez ilk yorumda bile anlamadim demis daha genis bilgi ver veya bi link verde anlasilsin emegine saygi duyuyorum fakat bir link versen seviniriz

- - - Eklendi - - -

tamam simdi clockworku kurdum bu zipi nasi sececegim soylermisin mount and data yok

Üst Alt