General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaslar telefon guncelleme alacak bizzat gm demis ama ne guncellemesi alır orasını bilemem bana soraraanız en kotu 4.3 alacaktır

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bugün telefon'un siyahından buldum ama almadım. Mavisini bekliyorum. Yanlış mı yaptım bilmiyorum ama çok güzel ve hızlı birşeydi :) ekranı gayet güzel ve kamerasına hayran kaldım diyebilirim benim c6'dan sonra çok çok Iyi geldi bana :) Mavisini beklemeli miyim sizce?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Senin İçin Ben Buldum Buyur Kardeşim Bütün Renkleri Mevcut

foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaşlar bu telefon 1 aya 450-500 TL civarı olur mu ? Peder telefon alıcakta 600 ver diyorum garanti olsun işin illaha 450-500 diyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Bugün telefon'un siyahından buldum ama almadım. Mavisini bekliyorum. Yanlış mı yaptım bilmiyorum ama çok güzel ve hızlı birşeydi :) ekranı gayet güzel ve kamerasına hayran kaldım diyebilirim benim c6'dan sonra çok çok Iyi geldi bana :) Mavisini beklemeli miyim sizce?

Kotu mu siyah

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Kameranın lensinden ses geliyor mu seninkinde de?
1 dk da 100 den fazla fotoğraf çektim yarım saat videoya aldım hıcbı ses yok sorunsuz ve çok kalıtelı

- - - Eklendi - - -

ben sıyah aldım sıyah olcagı ıcın canımı sıkıyordum ama cok guzel duruyor çok ağır bı cıhaz (manevi açıdan)

- - - Eklendi - - -

ama stok yok :D

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bı fırsatım olmadı cevap vermedım mesajlarınıza sımdı yazıcam

- - - Eklendi - - -

yarın gün içinde atarım tabi ama sımdı vaktım yok k.bakmayın

- - - Eklendi - - -

16 :)

Tamam bekliyorum cok merak ediyorum:)

- - - Eklendi - - -

Tesekkur ederim peki gercek fotograflari bulabildiniz mi

06kubilay06

06kubilay06

Üye
kısaca görüşlerimi söyliyim
telefon da sımdıye kadarkı yasadıgım tek sıkıntı hayatımda ılk defa dokunmatık kullanıyorum o yuzden duzgun mesaj yazamıyorum ama ıphone gibi mesaj düzeltiyor sağolsun (bazen yanlıs duzeltıyo ama cok az )
ekranı guneste bıle hıc farketmıyo yanı bugun saat 1 de guneşe tuttum ama ekranı yazıları cokk rahat okunabılyıor telefon hayatımda gorduugm en ınce cıhaz elde yokmus gıbı cok hafıf telefona verdiğim 1 kr. bile ziyan olmamıs tamamen hakedıyo parasını alcak olan arkadaşlar hıc dusunmeden alabilirler
babamın telefonu ıphone 4s le oyun yarıştırdık bunda oynaması cok bı farklı ve ses kalıtesınde basları cok ıyı verıyor telefon kusursuz eğer sorularınız varsa mesaj atmanızı dilerim cunku bugun pek vaktım yok ama yarın tum gun burdayım :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra

gacurgucur

Üye
Ankara' da nerden aldınız? Ne kadar 12 taksit yapıyor mu?

OPC

OPC

Üye
Yarın tüm izin verilmemelere karşın gidip alıcam C6-01 yüzünden kanser olucam yakında :D #direndiscovery

Buğra

Buğra

Admin
Yarın tüm izin verilmemelere karşın gidip alıcam C6-01 yüzünden kanser olucam yakında :D #direndiscovery

Şimdiden hayırlı olsun pişman olmayacaksın çok iyi bir cihaz :spr

Üst Alt