Agile Mobile Agile Messenger v3.86 S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned Read.NFO-BiNPD

Sponsorlu Bağlantılar

buraq24

buraq24

Üye
sağol kardeş sertifaka alsam tam olcak

LeSSiE

Üye
programı yüklerken sertifika hatası veriyor bunu nasıl halletcez bilgsi olan varsa cvp yazsın lütfen!:(

buraq24

buraq24

Üye
ben yükledim ama bağlantı ayarını seçiyorum kullanıcı adı şifreyi giriyorum sonra hata veriyor kullandığınız programda sorun var gibilerinden bağlantı ayarlarınız düzgün çalışıyor yan i programda bi sorun var bu nasıl düzelir

bymzzsa

Üye
valla cok super yaaa

kazem32

Üye
yok arkadaş çalışmıyor çalışmıyor çalışmıyor... cracki de önce yükledim programıda bütün varyasyonları denedim açılmıyor offfffffffffffffffff bunaldım

ilker.meltem

Üye
bende de eski versiyonu vardı şimdi bunu yüklediğim zaman süresiz programı kullanabilecek miyim? diğerinde 1 hafta falan kaldı diyordu

hacked_bysamet

hacked_bysamet

Üye
kÇ KONTOR harcıyor ve bağlantı ayarları nedir

cemcelik06

Üye
üstadım ellerine sağlık çok teşekkürler..

nightwolfi

Üye
ellerine sağlık

aliorhan

aliorhan

Üye
herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım.bişey öğrenmek istiyorum.buraya konulan programlar attachment olarak bilgisayara iniyor.sonra telefena atıp açtığım zaman bu sitenin wap versiyonu ekrana geliyor.acaba bu sitenin wap sitesine girip bunu tekrarmı indiriyoruz?bu konuda bana bi açıklama yapabilecek arkadaş varsa beni aydılatabilirmi?

seymen_g

Üye
valla emmeğe saygı tamam tamam da kardeşim bu sertifika hatası veriyor N95 8Gb'te. buna bir çözüm bilen varsa yazsın yoksada bu konuyu komple kapatsın bence

a21a

a21a

Emekli Yönetici
valla emmeğe saygı tamam tamam da kardeşim bu sertifika hatası veriyor N95 8Gb'te. buna bir çözüm bilen varsa yazsın yoksada bu konuyu komple kapatsın bence

Sorunun çözümü sende.. programı sertifikalaman gerekli.... nasıl yapacağın konusunda forumda bilgi var.. :nono:

cemcelik06

Üye
yaf bu programı atan arkadaş sana sesleniyorum ellerine saglık ne mubarek adammışsın bea kardeşim çok makbule geçti emin ol...

metto-tekno

metto-tekno

Üye
:@çalışmıyor Tam Olarak.bence Tekrardan Bakk !!!!!

ders62

ders62

Üye
Çalışmıyor dosya bozuk uyarısı veriyor programı foruma yüklerken kontrol edinde yükleyin

wixim

wixim

Üye
Dosya Bozuk Arkadasım Ama Ellerine Sağlık

mehmetbey

Üye
N95 8Gb ile denedim, sertifikaladıktan sonra, AMCr dosyasını ve AM 'i kurdum.
Önce AMCr yi sonra da AM' i calıştırdım.
Login normal oldu.....
Kolay gelsin............

sercan arıkan

sercan arıkan

Üye
o islemleri yaptım çlsmadı sorun yazılımda mı

c-a-n

c-a-n

Üye
paylaşım için saolun eeğinize sağlık

by_zorbey

by_zorbey