Agile Messenger v3.88.S60v3 SymbianOS9.1

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Agile Messenger, mobil cihazınızda kullanabileceğiniz
anında mesajlaşma programıdır.
Program, Windows için üretilmiş olan Miranda IM'in bir nevi mobil versiyonudur

Özellik

• Anında mesajlaşma
  • Bas-konuş
  • Uluslararası karakterler için Unicode ve BIG5 desteği
  • Her bir konuşma için ayrı sekme
  • Konuşma geçmişi
  • İfade (smiley) desteği
  • Kişi listenizin otomatik güncellenmesi
  • Kişi durum bilgisi ve görüntü yönetimi
  • Kişi ekleme, silme, yeniden adlandırma
  • Veri kullanım sayacı
  • Otomatik güncelleme
  • Resimli mesaj ile kamera desteği
  • Agile Messenger; MSN, AOL, Yahoo! ve ICQ destekler..

Kullanımı

.sis dosyasını sertifikalandırıp yükleyin, .jar dosyasını yükleyin, AMC rack uygulamasını çalıştırın, 'Hide' yapın ve Agile Messenger'ı normal olarak kullanın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rkap, adoring, burak1000 ve 8 diğerleri

haydar_ecevit

Üye
bu pro çok iyi gerçekten ama biraz fazla kontör yiyor gülü seven dikenine katlanır ne yapalım :) bu arada eline sağlık pro çalışıyor

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler son sürümü gayet güzel ..

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
Saol krdşim eline sağlık :)

cem532

cem532

Üye
tşk elıne saglık

--------------- Ekleme ---------------

kanka cok hosssssssssssss

--------------- Ekleme ---------------

tşk elıne saglık

cemcelik06

Üye
Güzelel benziyor ellerine saglık,,

femmto

femmto

Üye
tnx fero ^^

free69

Üye
avea da bunu nasıl kullanıcaz ,telefonum E65 ,programı kurdum ama bağlanamıyorum

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
deniyorum bakalım.........

trailblazer

trailblazer

Üye
Sevgili arkadaşlar bu program kendi fikrimce cep telefonlarında gelmiş geçmiş en iyi msn ozelligini taşıyan program.Eskiden 3650 telefonumda kullanırdım o zaman kolayca krek li olanları çalıştırabiliyorduk şimdi ise n91 4gb sahibiyim yaklaşık bir buçuk senedir bu programı süresiz kullanmak için cebelleşiyorum ama bir türlü beceremedim bir kaç ay once vazgeçtim artık dayanamayıp bir gun programı satın alicaktim ,fiyatının çok olduğnu gördüm ve diğer msn programlarıyla idare etmeye karar verdim.
Şimdi bu programı gerçekten telefonunda süresiz bir şekilde kullanan varsa helal olsun diyorum
bir ara unsigned olayını signed yapmıştım gene çalışmamıştı ve şifre istemişti dün işe gene siteden bir kaç program denedim ama başaramadım.
Eğer bu programı gerçekten telefonuna kurup kullanabilen birisi varsa buraya nasıl yaptığını ayrıntılı bir şekilde yazsın yalvarıyorum !
maxicep te muhakkak yapan vardır çünkü yurtdışındaki bir çok forumu araştırmıştım ancak çoğu buradaki kullanıcılar kadar bilgili değil.

Cevaplarınızı bekliyorum.

sevdali21m

Üye
E sağol arkadaşım ellerine sağlık

taner7457

Üye
sis dosyasını nasıl sertifikalandırıyoruz arkdaşım bi yardımcı olur musun

cool_recep

Üye
Hocam attachment ta bir sorun var. inmiyor.

iLTERiS_KaaN

iLTERiS_KaaN

Üye
Sevgili arkadaşlar bu program kendi fikrimce cep telefonlarında gelmiş geçmiş en iyi msn ozelligini taşıyan program.Eskiden 3650 telefonumda kullanırdım o zaman kolayca krek li olanları çalıştırabiliyorduk şimdi ise n91 4gb sahibiyim yaklaşık bir buçuk senedir bu programı süresiz kullanmak için cebelleşiyorum ama bir türlü beceremedim bir kaç ay once vazgeçtim artık dayanamayıp bir gun programı satın alicaktim ,fiyatının çok olduğnu gördüm ve diğer msn programlarıyla idare etmeye karar verdim.
Şimdi bu programı gerçekten telefonunda süresiz bir şekilde kullanan varsa helal olsun diyorum
bir ara unsigned olayını signed yapmıştım gene çalışmamıştı ve şifre istemişti dün işe gene siteden bir kaç program denedim ama başaramadım.
Eğer bu programı gerçekten telefonuna kurup kullanabilen birisi varsa buraya nasıl yaptığını ayrıntılı bir şekilde yazsın yalvarıyorum !
maxicep te muhakkak yapan vardır çünkü yurtdışındaki bir çok forumu araştırmıştım ancak çoğu buradaki kullanıcılar kadar bilgili değil.

Cevaplarınızı bekliyorum.
lutfen bunu suresiz kullanmayi bilen varsa soylesin saolun arkadaslar

besyom2

Üye
evet ya ilaçlısı yokmu bunun arkadaşlar..

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
emeğine sağlık

asdadasss

Üye
kardeş çok sağol da lisansı yok mu acaba

mrarslan

Üye
arkadaşlar ben şimdi arkadaşımın anlattığı gibi kurdum pc suite yüklü ise bilgisayarınızda kurulum çok basit önce Agile.Mobile.Agile.Messenger.v3.88.S60v3.SymbianOS9.1.*******.Read.NFO-BiNPDA.sisx adlı dosyayı tıklayın. pc suite uyarı verecek bilgisayarınızda tamam diyip telefonunuza geçin ordan yükleme bilgileri çıkacak tamam tamam tamam başkada bişe yok :) sonra amcrack jar dosyasını yine çift tıklayın pc suite hemen uyaracak siz yine tamam diyip cep telefonunuza geçin. Ordaki yükleme önergelerini izleyin. kurulum tamamlanınca telefoununzdan uygulamalar bölümüne gelin. ordaki amcrack dosyasını açın hide diyin sonrada yine uygulamalardan agelemessenger ı çalıştırın çokda zor değil yaparsınız...

34tango

34tango

Üye
uygulama yüklenmiyor ki

osmansadi

Üye
bende bağlanıyor diyor öle kalıyor neden acaba deniyen varmı

Üst Alt