Telefonum oyunlarda kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

maximumcep59100

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum oyunlarda kasıyor
Öncelikle herkeze merhaba 3 gün önce LG optimus E612 aldım ve subway surfers ve temple run gibi basit oyunlarda kasıyor bir öneriniz varmı şimdiden teşekkürler

enver_techno

enver_techno

Üye
Game Booster yükle. internette ara bulursun.

sekolii1841

sekolii1841

Üye
hocam aynı sorunu bende optimus blackte yaşıyorum çoğu optimus black kullanıcısı sorun yaşamıyo ne hikmetse bizde subway surfers çatır çatır kasıyo:D

technoshark

technoshark

Üye
Versiyondan kaynaklı sorunlar olabiliyor, mesela temple run 2 oynuyorum kasmıyor. Vector oyununa geçiyorum kasıntıdan karnıma ağrı gırıyor.. Sonra ben ne yaptım versiyon değiştirdim v20o yaptım ve şuanda hiç bir şekilde kasma olmuyor enteresan :D

enver_techno

enver_techno

Üye
Versiyondan kaynaklı sorunlar olabiliyor, mesela temple run 2 oynuyorum kasmıyor. Vector oyununa geçiyorum kasıntıdan karnıma ağrı gırıyor.. Sonra ben ne yaptım versiyon değiştirdim v20o yaptım ve şuanda hiç bir şekilde kasma olmuyor enteresan :D
V20O hangi ülkenin ? :hmmm

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
Uygulamaları yönet/hepsi/google+,google talk,finans vb. sana gereksiz gelenleri devre dışı bırak benim ramde 210Mb boş yer var hem de sorun yok :oke:

hayyam27

Üye
bu game boster ne işe yaıyor peki...

technoshark

technoshark

Üye

En iyisi JB beklemek, ben çok ümitliyim :)

Valla biliyorsun ki ICS gelmeyecek gibisinden söylentiler çok çıkmıştı, insanların umutları kırılmıştı. Lakin ICS geldi ve hepimizin yüzü güldü bende senin gibi ümitliyim ki JB bizlere de gelecektir :)

enver_techno

enver_techno

Üye

Valla biliyorsun ki ICS gelmeyecek gibisinden söylentiler çok çıkmıştı, insanların umutları kırılmıştı. Lakin ICS geldi ve hepimizin yüzü güldü bende senin gibi ümitliyim ki JB bizlere de gelecektir :)
Geldiği gün konunun kralını açacağım :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Üst Alt