Bmw 3.16 i ne yakar

Sponsorlu Bağlantılar

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Bmw 3.16 i ne yakar
arkadaslar arkadasim 93 model bmw 3.16 i almak istiyor bir tane bulmus 1600 motor araca hic tüp takilmamis km de ne kadar yakar sizce bilgisi olan varmi biz bikac yere sorduk 50 krs falan diyorlar bide opel omega varmis oda 2500 motor lpg li peki o ne kadar yakar

• Beğen
Tepkiler: Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
arkadaslar arkadasim 93 model bmw 3.16 i almak istiyor bir tane bulmus 1600 motor araca hic tüp takilmamis km de ne kadar yakar sizce bilgisi olan varmi biz bikac yere sorduk 50 krs falan diyorlar bide opel omega varmis oda 2500 motor lpg li peki o ne kadar yakar

dostum bizde var 97 model 316i benzinli onada hiç tüp takılmadı.. 150 bin km civarında.. aracın yakışı motorun yaşına bakar birazda.. ama genel olarak cok yakmıyor yani benm bildigim kadarı ile.. kilometrede 50 kuruş yakarmı o araç akıl var mantık var.. yaksa yaksa 20-25 kuruş yakar bence..

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
hic hesaplama geregi duymadinizmi peki arac 400 km lik baska sehirde cok yakar diye getirmekten cekiniyoruz birde simdi 20 yas muhabbeti cikmis

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
hic hesaplama geregi duymadinizmi peki arac 400 km lik baska sehirde cok yakar diye getirmekten cekiniyoruz birde simdi 20 yas muhabbeti cikmis

hiç bulaşmasın almasın derim.. 4-5 senedir ben kullandım su an annem kullanıyor ama muayenesi bitti galiba perte cıkarılcak yaşıda geçtiği için.. ama genel olarak bi acıklama istersen: çabuk dökülen masraflı bi araç lakin keyif verici sürüşü falan zevkli.. kasası hafif motoruna göre kalkışı falan iyi bundan mütevellit benzini cok yakmıyor ama tüp daha hoş olur.. ama alacaksa zaten 400 km onemli değil.. getirsin binsin keyfine baksın.. burda benzin ucuz biraz farkedemiyoruz zaten cok yakan araç.. komşumuzda porsche 996 turbo var 5000 motor 470 beygir adam o arabayla geziyor yani.. turkiyede öyle motorlu bi araçla gezmek.. g*t ister.. yinede kısa ve öz almayın bmw araçlar 200 bin km'den sonra dağılıyor..

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
dökük o arabalar artık kaporta olarak sağlam değil 200 binden sonra dokulmelerı devirlı kullanımdan kaynaklanmaktadır

Üst Alt