TomTom v1.0 Navigasyon (.apk)

Sponsorlu Bağlantılar

teksin

Üye
s3 te hata verıyor yınede tesekkurler

yaren_70

Üye
s3 te internet istiyor. wifiyi açıncada tomtom bağlantısı kurulamıyor. hatası veryor.

necip_hakan

Üye
Teşekkürler.

ünalköylü

Üye
arkadaşlar dosyaları indirdim telefonun hafızasına atdım fakat kur veya yükle diye bir ibare çık mıyor

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tesekkurler

sweetdark

Üye
eline koluna saglık tesekkur ederım

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

asi_gen07

asi_gen07

Üye
teşekkürler tamda aradığım şey:oke:

khaancm

Üye
Teşekkürler paylaşım için

tolgaarman

Üye
    Konu Sahibi
Yorum yaptığınız için ben teşekkür ederim...

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar dosyaları indirdim telefonun hafızasına atdım fakat kur veya yükle diye bir ibare çık mıyor
telefon hafızasına attıktan sonra apk sini kuracaksın...

- - - Eklendi - - -

s3 te internet istiyor. wifiyi açıncada tomtom bağlantısı kurulamıyor. hatası veryor.
telefondan GPS nin açık olup olmadığını konturol ediniz...

- - - Eklendi - - -

s3 te hata verıyor yınede tesekkurler
Ne gibi hata veriyor biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

Gursoy010

Gursoy010

Üye
Hocam eline sağlık sorunsuz çalışıyor. :)

fearx

Üye
Bende de aynı sorun var Samsung S4 deTomtom bağlantsı kurulamıyor daha sonra deneyin ve Ağ bağlantısı yok kontrol edin :(

furkan_6423

Üye
Bende de aynı sorun var Samsung S4 deTomtom bağlantsı kurulamıyor daha sonra deneyin ve Ağ bağlantısı yok kontrol edin :(

Hocam tomtom adlı klasör ü direk dahili kartın içine at ozaman o sorun bende kalktı. Not: Bizzat kendi S4 telefonumda denedim ;)

wause59

Üye
Tesekkurler

Pislick4Ever

Pislick4Ever

Üye
abi tomtomu indirdim harita olaraksol üst köşede turkey yazıyor ama ne kadar beklersem bekleyim harita gözükmüyor bos ekran var sadece yardım pls

hasanuzunay

Üye
TOMTOM baglantısı kurulamıyor diyor ! Birde ben tomtomu blackmartdan direk telefona indiriyorum pc yemi indirmem lazım? YARDIM LÜTFENNNNN

- - - Eklendi - - -

TOMTOM baglantısı kurulamıyor diyor ! Birde ben tomtomu blackmartdan direk telefona indiriyorum pc yemi indirmem lazım? YARDIM LÜTFENNNNN

nusyam

Üye
merhaba usta bişey soracağım bende mtk 6575 var çin malı bunda çalışırmı acaba orjinal androit 2.3 gözüken 4.1

başka bir nagivasyon yükledim telefonu zor kurtardım yine olmasından korkuyorum

-----------------------------------------------------------------------------------

mirzasinan

mirzasinan

Üye
Yükledim suan cslisiir emeğine sağlık

t_garret

Üye
S3 te sorun veriyor dediklerinizi harfiyen yaptım, kurulum internet kapalı yapıldı, GPS açık, android 4.1.2 sürümü var. '' Ağ bağlantısı yok. Ağ ayarlarınızı kontrol edin ve tekrar deneyin'' yazısıyla karşılaşıyorum

Pckopat*

Pckopat*

Üye
Kardeş ellerine sağlık samsung galaxy wonder da gayet stabil çalıştı. Teşekkür ettim. :)

idrisdoydu

Üye
Hocam talimatlara harfiyen uydum ama uygulama açıldı ve tomtomö bağlantısı kurulamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin dedi :S root gerekli miydi önce onu sorayım da

Üst Alt