TomTom v1.0 Navigasyon (.apk)

Sponsorlu Bağlantılar

selami023

Üye
Htc One X sonuç verdi teşekkürler... aklında halen soru işareti olanlar için söylüyorum yapmanız gereken tek şey önce 287 MB lik tomtom isimli klasörü cihazınızın ana dizinine kopyalayın ( telefonu pc ye bağlayıp yapın ) daha sonra TomTomTurkeyv1.0.apk isimli dosyasını cihazınıza atın ve kurun işlem tamamdır... :)

tolgaarman

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X sonuç verdi teşekkürler... aklında halen soru işareti olanlar için söylüyorum yapmanız gereken tek şey önce 287 MB lik tomtom isimli klasörü cihazınızın ana dizinine kopyalayın ( telefonu pc ye bağlayıp yapın ) daha sonra TomTomTurkeyv1.0.apk isimli dosyasını cihazınıza atın ve kurun işlem tamamdır... :)
önemli değil :D

vega1977

vega1977

Üye
lisans geçerli değil dedi

- - - Eklendi - - -

uygulamayı kurarken ve kullanırken interneti kapalı tutunca düzeldi Teşekkürler

Ahmet Zıya

Üye
rar dosyasını çıkarttım, bi sorum olacak. Dosyanın hepsini mi telefona atıyoruz yoksa, dosyanın içindeki belirli bazı şeyleri mi atıyoruz. Dosyayı direk telefon hafızasına atıyoruz dimi!

Bu arada çalışman için teşekkürler.

south01

Üye
selamlar.
htc one hayırlı olsun. bende dun aldım.
tomtomu bir turlu kuramadım. rar dosyasındaki tomtom klasörünü olduğu gibi android file manager (mac kullanıyorum) ile bağlanıp, sd card'ın içine attım. direk telefonun içine atamıyorum. sonra aynı yere tomtom.apkyi kopyaladım. tomtomu kurunce bağlantı hatası verdi. nerede yanlış yapıyorum?

teşekkürler

garagar

Üye
teşekkürler

muhammedtaha

Üye
Htc one x de yükledim malesef çalışmıyor harita görüntülenemiyor diyor .bilginize

rasim535

Üye
TomTom Turkey v1.0

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:2.2 ve üzeri

Programın kurulumu:Öncelikle tomtom.apk dosyasını kurmadan önce tomtom.rar dosyasını çıkartıyoruz.Çıkarttıktan sonra tomtom dosyasını telefonun kendi hafızasına atıyoruz.
NOT:Telefonun android dosyasına vs. atmıyoruz normal telefon hafızasına atıyoruz.Attıktan sonra tomtom.apk dosyasını kuruyoruz ve kurulum işlemi bitti güle güle kullanın

samsung 5830 larda telefonun hafızası 200 mb tomtom dosyası tek başına 250 mb
peki bizler bu programı kullanamayacakmıyız.
sd karttan yapılamazmı 16 gb sd kart var.

m_dear_21

Üye
Arkadaşlar kendi telefonuma kurduğum ve sorunsuz kullanabildiğim kurulum;

rar dosyasının içinden çıkan "tomtom" (com.tomtom.turkey klasörü değil) klasörünü ve TomTomTurkeyv1.0.apk dosyasını telefonun hafıza kartına atıyoruz.. telefondaki file manager türü programlar yardımıyla apk dosyasını telefonumuza kuruyoruz.. (forumlarda kurulum aşamasında internetin kapalı olması gerektiği söyleniyor, ben de öyle yaptım, telefondaki internet bağlantısını kapattım) kurulum bitti ve menüden programı açtım.. sürüş güvenliği gibi bi uyarı çıktı tamam dedikten sonra GPSimin kapalı olduğunu söyleyen bir uyarı daha aldım, GPSi de açtım fakat telefonun interneti hala kapalı olduğu için internet destekli hızlı GPSi açmaya gerek kalmadan yaklaşık bi 20 - 30 sn içinde konumu buldu ve haritayı gösterdi...

yukarıda program kurulumunda telefon hafızasına atılması gerektiği söylenmiş fakat ben hiç uğraşmadan hafıza kartına attım ve sorunsuz çalışıyor... zaten programı kurduktan sonra apk dosyasına ihtiyacınız kalmıyor silebilirsiniz ve benim gibi 287 MB telefon hafızasında yer kazanmak isteyenler hafıza kartına kurabilir programı.. fakat program yavaş çalışıyor, bu programın kendinden mi yoksa hafıza kartına attığım için midir bilemem.. Ndrive ı da hafıza kartıma kurmuştum ve o çok daha hızlı çalışıyor Tomtomdan..

babapars

babapars

Üye
İ9000 de calisti...
İgo ya gore daha hizli buluyo igo cok nazlaniyodu konumu bulmaya ancak kullanimi zor ve karisik

kaddog

Üye
Teşekkürler

calimore

Üye
teşekkürler

anah

anah

Üye
Çalışıyor . Tesekkurler

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
igo hata verince bunu indiriyorum inşallah çalışır teşekürler

tolgaarman

Üye
    Konu Sahibi
samsung 5830 larda telefonun hafızası 200 mb tomtom dosyası tek başına 250 mb
peki bizler bu programı kullanamayacakmıyız.
sd karttan yapılamazmı 16 gb sd kart var.
Bu konuyu incele http:// http://www.maxicep.com/samsung/samsung-galaxy-ace2-telefon-hafizasi-ile-sd-kart-yer-degistirme-ve-root-atma-774401.html

- - - Eklendi - - -

lisans geçerli değil dedi

- - - Eklendi - - -

uygulamayı kurarken ve kullanırken interneti kapalı tutunca düzeldi Teşekkürler
Önemli değil...

- - - Eklendi - - -

Önemli değil...

- - - Eklendi - - -

Önemli değil...

- - - Eklendi - - -

Çalışıyor . Tesekkurler
Önemli değil...

- - - Eklendi - - -

igo hata verince bunu indiriyorum inşallah çalışır teşekürler
Önemli değil...

- - - Eklendi - - -

rar dosyasını çıkarttım, bi sorum olacak. Dosyanın hepsini mi telefona atıyoruz yoksa, dosyanın içindeki belirli bazı şeyleri mi atıyoruz. Dosyayı direk telefon hafızasına atıyoruz dimi!

Bu arada çalışman için teşekkürler.
Önemli değil... hepsini atın...

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
ekranın sag altında mavi ses amblemli onu kuçultmenin yolu yokmu araştırdım bulamadım

kado64

Üye
Teşekkürler s3 mini calisti

zulkifaltin

zulkifaltin

Üye
:tşk:

Esedullah28

Esedullah28

Üye
Emeğiniz için teşekkürler note 1 atacagım bir şey sormak istedim apk. kurduktan sonramı hafıza kartına dosyayı atacağım

Üst Alt