SanDisk 32GB Class 10 Hafıza Kartı Sanırım Bozuldu :(

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
SanDisk 32GB Class 10 Hafıza Kartı Sanırım Bozuldu :(
Arkadaşlar demin telefonumla bir fotoğraf çektim sonra galeriye girip fotoğrafa bakmak istedim fakat resim gözükmedi ardindan telefonu yeniden başlattığımda bu sefer hafiza karti hic tepki vermedi birkac kez daha yeniden baslattim ama karti telefon yine gormedi karti kardeşimin s2 sine taktım oda gormedi su anda bilgisayarimda yok yarin tasinacagimiz için paket yaptim

Kart calismiyor ve icinde yedeğini almadığım dosyalar var :( ne yapabilirim ?

yoyofurkan

Üye
benimde 8gb cls10 bozuldu sandisk

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Demin görür gibi oldu...

Uruloki

Uruloki

Üye
şimdi talip bir şey yazarımda buraya belki uyarı filan verirler ne diyim sana telefonun ekranı kırdın sd kartın bozuldu bence bi hamamda temizlen keselesinler her yerini :D

MrExpert

MrExpert

Üye

MücahitTokgöz

şimdi talip bir şey yazarımda buraya belki uyarı filan verirler ne diyim sana telefonun ekranı kırdın sd kartın bozuldu bence bi hamamda temizlen keselesinler her yerini :D

desen daha iyiydi bu kadar belli etme diyecegin seyi kimse anlamadi :hih

Ramatata

Ramatata

Üye
Bi adak ada talip :banghead:
Gecmis olsun bu arada

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

:ehe yok abi dusundugunden degilim :D

Ya harbi ne bu sanssizlik :zzz:

davetsiz57

Üye

:ehe yok abi dusundugunden degilim :D

Ya harbi ne bu sanssizlik :zzz:

Arkadaşın durumuna cok benzeyen sey benim de basima geldi. 4.1.2 güncellemesinden sonra 32 gb lik SanDisk hafiza kartimi kullanamaz hale geldim. Yalniz bende şöyle bir sorun var; hafiza kartimi telefon görüyor icindeki filmler müzikler ve tüm dosyalar görülebiliyor fakat hicbir sekilde hafiza kartina kopyalama, taşıma ve silme yapamiyorum format bile atamiyorum. Hem telefondan hem de bilgisayardan format atmayi denedim bilgisayardan bicimlendirildi diyor ama dosyalar daha sonra tekrar geri geliyor. Bu nasil is anlamadim bu konuda fikri olan var mi arkadaslar sizce kart çöp mü oldu yani? :( bu arada galaxy note kullaniyorum sirf karti kurtaririm diye telefona format bile attim fayda etmedi. Karti baska telefona takip formatlamayi denedim yine olmadi. Kartta sifre, yazma koruma anahtarı vs. yoktu. Sizce ne yapmam gerek?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın durumuna cok benzeyen sey benim de basima geldi. 4.1.2 güncellemesinden sonra 32 gb lik SanDisk hafiza kartimi kullanamaz hale geldim. Yalniz bende şöyle bir sorun var; hafiza kartimi telefon görüyor icindeki filmler müzikler ve tüm dosyalar görülebiliyor fakat hicbir sekilde hafiza kartina kopyalama, taşıma ve silme yapamiyorum format bile atamiyorum. Hem telefondan hem de bilgisayardan format atmayi denedim bilgisayardan bicimlendirildi diyor ama dosyalar daha sonra tekrar geri geliyor. Bu nasil is anlamadim bu konuda fikri olan var mi arkadaslar sizce kart çöp mü oldu yani? :( bu arada galaxy note kullaniyorum sirf karti kurtaririm diye telefona format bile attim fayda etmedi. Karti baska telefona takip formatlamayi denedim yine olmadi. Kartta sifre, yazma koruma anahtarı vs. yoktu. Sizce ne yapmam gerek?

garantiye yolla yenisini veriyorlar,ben sandiski gönderdim 2 haftada sıfırı geldi :)

- - - Eklendi - - -

şu an sorunsuz...

davetsiz57

Üye

garantiye yolla yenisini veriyorlar,ben sandiski gönderdim 2 haftada sıfırı geldi :)

- - - Eklendi - - -

şu an sorunsuz...

peki kardes ben karti tahtakaleden bi dükkandan almistim 1 yıl kadar oldu ama garantisi yok elimde ben de göndersem yenisiyle değistirirler mi acaba? bir de nasil gonderdin telefonla mi görüstün daha öncesinde? olmazsa bir de o şekilde sansimi denicem artık..

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
peki kardes ben karti tahtakaleden bi dükkandan almistim 1 yıl kadar oldu ama garantisi yok elimde ben de göndersem yenisiyle değistirirler mi acaba? bir de nasil gonderdin telefonla mi görüstün daha öncesinde? olmazsa bir de o şekilde sansimi denicem artık..

1-)telefonla görüştüm
2-)adam fatura ve kartı komple paket içeriğiyle beraber yollamamı istedi
3-)faturanın bir fotokopisini çektim ne olur ne olmaz diye
4-)kargoyla adama gönderdim
5-)2.hafta sıfır kart elimde oldu üstelik adam değişimden sonra isterseniz biraz daha ekleyip 64 GB'tlığını alabilirsin dedi :evet:

bir daha bozulursa 64 GB'tlık alacağım :)

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
32 lik ne kadar sizin aldıklarınız orjinalmi ?

Kerim.

Kerim.

Üye
Buraxlive

Buraxlive

Üye
Class ne kadar çok yükselirse kartın ömrü o kadar az olur diye biliyorum ben :hmmm

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Format atınca silinmeyen olayı gördüm sonuç hafıza kartı çöp alırken kaliteli marka alalım diyeceğim ama nerede öyle orjinal üretim

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi