Telefonunuzdan Haftada 5 dolar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

umutg464

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzdan Haftada 5 dolar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?
YENİ ÇIKAN PROGRAM
appstore da AB-Browser adlı bir uygulama var çalışma mantığı feature pointsle aynı 750 puana 2.5 dolar veriyor 30 dk dır uğraşıyorum 2 telefondan toplamda 3000 puan kastım doluşun program kendini bozmadan EPE8GC bu kodu reward kısmının en altından girerseniz 200 puan kazanıyorsunuz direk kalan 500 puanı da kasmak 5 dk nızı almıyor.

Evet günde yarım saatinizi düzenli olarak ayırarak haftada 5 dolar kazanabilirsiniz. Nasıl mı_ Tabi ki uygulama deneyerek.
İos ve android cihazınızdan 1-2 program vesilesiyle tanıtılan programları 1 dk deneyip puan alabilir bu puanları da itunes gift card amazon gift card veya paypal cash e çevirebilirsiniz.
Gelelim programlara
Program FeaturePoints
Bu Uygulama İos ve Android cihazlar için geçerli.Kayıt esnasında bu kodu girerseniz direk 50 puanla başlarsınız JZD2ZBIos için bu uygulama olarak değil mobil websitesi olarak hazırlanmış dolayısıyla safariden giriyoruz. ama Android için playstore da aratarak bulabilirsiniz.
Google da Featurepoints diye aratınca çıkıyor. Burda önemli bir nokta var. Bu program başlangıçta amelelik gibi gelebilir ama değil. Ülkemiz için reklam sayısı çok az bunun için appstore girip vpn oneclick gibi ücretsiz veya trial vpn indiriyoruz. akabinde reklamlar bittikçe ülke değiştirip yeni reklam görevlerini uyguluyoruz. Bir önemli nokta daha. Size çoğu görevuygulama indirtecek. Bu uygulamayı indirirken vpn yi kapatırsanız daha seri indirirsiniz. Vpn hızınızı çok yavaşlatır.Uygulamaya dönerken yine vpn açıcaksınız
Birde referral code sistemi var bu uygulamada. JZD2ZB bu kodu girerseniz kayıt olurken 50 puan ile başlayacaksınız.
Bu programdan ne kazanacağız. İsterseniz puanlarınızla appstoredan paralı uygulamaları ücretsiz olarak alabilirsiniz Örnek angry birds vs. veya 3000 puan biriktirip 5 dolar paypal cash alabilirsiniz. Vpn falan uğraşırsanız boş vaktinizde bolsa 1günde bile 3000 biriktiriliyor.

3. Uygulama Tapporo
Sadece Android cihazlar için. Burda da uygulama deneyip puan kazanıyoruz. Yine VPN şart gibi ancak bunda uygulamalarçok fazla. Başlangıç için vpn ye ihtiyacınız olmayacaktır.
Ne kazanıyoruz. 5000 oro 5 dolar paypal cash
Kazanmak başta çok sıkıcı. Ancak videolar falan derken 1 haftada 5000 oro kazanılabiliyor. Şimdi burda invite sistemi önem taşıyor. TAPUG5874 Kayıtta bu kodla üye olursanız hem benim arkadaşım olmuş oluyorsunuz ve başlangıçta 250 oro kazanıyorsunuz.

Bunu google da değil uygulama mağazalarında aratmanız lazım google da çıkmıyor :)

FreeMyAPPS

Buradan kayıt olursanız bana da referans sağlamış olursunuz.
Bu uygulama androidde var. ios mağazasında yok ancak mobil sitesinden uygulamaya ulaşabiliyorsunuz.
Uygulama sayısı az geliyor başta ama çok uğraştırmayan bir uygulama. Bu uygulamada paypal cash şansı yok ama amazon ve itunes gift card alabiliyorsunuz

Winat9 var günde 30 kuruş video izleyerek kazanabilirsiniz ama gelen reklamlar çok düştüğü için eskiye oranla çok az kazandırıyor artık

fatih_59

Üye
tapporo
TAPMA84172 arkadaslar bu kodu
tapporo yu ilk açtığınızda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın ""TAPMA84172""
5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar bunlara kredı kartı şart mı

umutg464

Üye
    Konu Sahibi
appstore da AB-Browser adlı bir uygulama var çalışma mantığı feature pointsle aynı 750 puana 2.5 dolar veriyor 30 dk dır uğraşıyorum 2 telefondan toplamda 3000 puan kastım doluşun program kendini bozmadan EPE8GC bu kodu reward kısmının en altından girerseniz 200 puan kazanıyorsunuz direk kalan 500 puanı da kasmak 5 dk nızı almıyor.

o2yuncak1

Üye
arkadaslar tapporo'ya kaydolmak istiyorum ama "tapporo bu cihazda daha once kayitli" hatasi veriyor. -telefonum 2. el- bu uygulamayi KOKUNDEN nasil kaldirabilirim lutfen yardim edebilir misiniz?

Üst Alt