XPERİA Sola İyi Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
XPERİA Sola İyi Mi ?
Merhaba. 2 haftaya sola almayı düşünüyorum. HepsiBurada.com'dan . 550 TL'ye. Fakat telefonun bataryası çıkmıyormuş. Özellikleri bakımından çok iyi. Ama bataryası çıkmayınca kuşkulandım. Batarya bittiğinde ne yapacaz yardım edermisiniz :D Bataryayı nasıl değiştireceğiz :) Yardım edenlere teşekkürler.

taylan08

Üye
batarya bitince götürcen servise adamlar kendi değiştirecek zaten değiştirme zor birşey değiş videolari var ama bunları sen yapınca garanti dışına çıkıyor diye bilimiyorum :) burda görürsün nasıl çıktığını

gestere41

Üye
çok araştırdım ve alıcam kısa süre sonra... çok büyük oyunları oynamıyorsan, ve ön kameranın yokluğu senin için sorun olmazsa; bu telefon seni birkaç yıl götürür... tıpkı beni götüreceği gibi :) ... bataryası da çok önemli değil, zaten bozulduğunda çoğu telefoncu yapıyor o işi. olmazsa da servise yollarız. ama çıkarılmayan batarya bile olsa, uzun süre sorun çıkarmaz zaten :) eğer kötü şansımız yoksa

ziya09

Üye
telefon güzel ama benim sola nedense çok takılıyo bazen kitlendiği bile oluyor bataryası çıkmadığından beklemek zorunda kalıyorum.Oyun olarak birçok oyunu oynıyabilirsin mesela ben şuan modern combat3 ü sorunsuz oynuyorum

gestere41

Üye
telefon güzel ama benim sola nedense çok takılıyo bazen kitlendiği bile oluyor bataryası çıkmadığından beklemek zorunda kalıyorum.Oyun olarak birçok oyunu oynıyabilirsin mesela ben şuan modern combat3 ü sorunsuz oynuyorum

kilitlendiği zaman beklemek zorunda kalmayı hiç düşünmemiştim :( anlattığın için teşekkürler

taylan08

Üye
benim çok nadir 2 saniyeliğine falan takılıyor bide bilmiyorsaniz telefonun reset yani yeniden başlatma kombinasyonu var açma düğmesine ve ses açma tuşlarına basılı tutun titreyene kadar titrediği zaman bırakın reset atmiş olursunuz tele

ziya09

Üye
reset olayını çözdüğümüz iyi oldu ama şu takılma muhabbeti deli etcek gibi o da olmasa ıphone solanın yanına bile yaklaşamaz :-)

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sola yerine xperia u öneririm çünkü sola'nın bataryası çıkmıyor önermem. Ama xperia u'nun sar değeri çok yüksek. Yani ben sadece wireless özelliğini kullanırım. Xperia u wireless için kullandığımızda ne kadar sar değer olur acaba?

N0CASH

N0CASH

Üye
Bende oyunlarda takılmalar, donmalar oluyordu.Virüs bulaştığını düşündüm(bir çok program, launcher denemiştim).Telefonu fab. ayarlarına döndürdüm ve 4.0.4'ü tekrar kurdum.Most wanted ve Dead trigger oyunlarında takılma, kilitlenme, donma yaşamıyorum.Kullanıcıya bağlı olaylar.

gestere41

Üye
arkadaşlar bana pil ömrü hakkında fikir verin lütfen; günde 100e yakın sms atarım, 2 saate yakın internete girerim, ortalama yarım saat konuşurum, 1 saate yakın video izlerim, oyun oynamam... bunları yapınca, pil bir gün dayanır mı?

taylan08

Üye
oyun oynamazsan dayanır gibime geliyor ben 2 saat oyun oynayınca (modern combat 4 ) bitiyor :)

mugenx

Üye
sola fena değil ama tek sıkıntısı güncelleme gelmicek 4.0 dan sonra. kitlendiğinde ses tuşunlaydı sanırım başka bir şeye basarsan kendisini kapıyıp açıyo ben memnunun

Üst Alt