s2 vs xperia s

Sponsorlu Bağlantılar

paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
s2 vs xperia s
arkadaşlar daha önce s2 kullandım gayet güzel ve akıcı bi telefon. Sattıktan sonra s3 e yöneldim ama ekranı cabuk kırılıyo ufacık düsmede camı patladı gözümle şahit oldum buna ve s2 nin tasarımı s3 den daha cok hosuma gidiyo bu yüzden tekrar s2 ye yöneldim. Ama bi yandanda xperia s kafamı kurcaladı. Sizin tavsiyeleriniz nedir

agaLess

Üye
Kardes s2 kullandysan rahatligini keyfini hic bulusma xperia s ye derim

• Beğen
Tepkiler: paşa06.40
paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
haklısın dostum dedigini yapcam

hurol1

Üye
S2 alışmıssin onu kullan

- - - Eklendi - - -

S2 alışmıssin onu kullan

• Beğen
skywalker06

skywalker06

Üye
xperia s yeni android güncellemesiyle xperia z'deki özllikler gelecek ama şarj sorunu çözülürmü belli olmaz o yüzden s2den şaşma

• Beğen
paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
xperia s ile s2 kamera karşılaştırmalarına baktıma s2 biraz önde xperia s 12 mp olmasına rağmen renkler s2 e aha canlı.

advancep

Üye
s2 hocam hala çok akıcı, hala üst model bir cihaz.

MrExpert

MrExpert

Üye
S2 daha iyi Xperia S in hiç bir artısı yok.

alical33

alical33

Üye
s2 ye devam et bence xperia s in arayüzü s2 kadar iyi değil işlemci özelliklerindede bi fark yok zaten

fk555897

fk555897

Üye
S2 hem ekran yönünden hem de tasarım yönünden güzel ve Xperia S'de şarj problemi var diyor arkadaşlar bu durumda Xperia S çok gereksiz bir telefon. Sadece 12 MP kamera var. Samsung Galaxy S2 daha iyi.

calypso16

calypso16

Üye
bende s2 kullanıyorum ve memnunum yalnız garantinin bitmesine 5 ay kaldı

mardok

mardok

Üye

sen karar ver

avcitalip

avcitalip

Üye
s3 al ama dikkatli kullan eğer dikkatli kullanamam dersen birde yanında Otterbox Armor kılıf al :oke:

paşa06.40

paşa06.40

Üye
    Konu Sahibi
kılıf kullanmayı sevmem ben incecik bi telefona kılıf takılınca kaba duruyo kılıfsız kullanırım

fk555897

fk555897

Üye
Donanım ve ekran çözünürlüğü Xperia S'de biraz daha fazla. Ama S2'de güzel bir telefon

Dampierre

Dampierre

Üye
DOnanım olarak xperia s çift çekirdek falan ama çok dandik bir işlemcisi var, kaldı ki s2 de kendini kanıtlamış ve hala her işi gören bir exynos chipset var. xperia s hd ekran ancak, sararma mı dersin bozulma mı dersin çok sorun yaşıyan var. S2 gayet iyi bir telefon. Şu anda Omega 4.1.2 rom ile dorimanx 8.13 kernel ile kullanıyorum, özellikle dorimanx kernel ile gelen performans artışı inanılmaz. Kesinlikle s2 derim.

avcitalip

avcitalip

Üye
DOnanım olarak xperia s çift çekirdek falan ama çok dandik bir işlemcisi var, kaldı ki s2 de kendini kanıtlamış ve hala her işi gören bir exynos chipset var. xperia s hd ekran ancak, sararma mı dersin bozulma mı dersin çok sorun yaşıyan var. S2 gayet iyi bir telefon. Şu anda Omega 4.1.2 rom ile dorimanx 8.13 kernel ile kullanıyorum, özellikle dorimanx kernel ile gelen performans artışı inanılmaz. Kesinlikle s2 derim.

sonuç olarak ne olursa olsun Xperia S daha iyi :evet: benchmark'lar bunu kanıtlar yönde...

ancak ben yine de s2 alırdım çünkü sorunsuz :evet:

taylan08

Üye

sonuç olarak ne olursa olsun Xperia S daha iyi :evet: benchmark'lar bunu kanıtlar yönde...

ancak ben yine de s2 alırdım çünkü sorunsuz :evet:

bencede gayet iyi :oke:.
sararma denen şey olabilir tıpkı s2 lerde piksel sıkıntısı ve gece belirginleşen ekranın belli noktalarının birazdaha soluk gözükmesi gibi bunlar garanti ile çözülebilecek işler bunları sıkıntı yapma bide kamerasi gayet iyi o konuda şüpen olmasın bence tek sıkıntısı arkadaşlarında dediği gibi şarjdır

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
xperia s i bilmem ama sanal testler filan sadece bir fikir için iyidir asıl olan gerçekte verdiği performanstır, yazilim desteğidir. s2 ekran olarak bence daha iyi çözünürlük düşük olsa da. internet performansı xperiadan daha iyi ki samsung bu işi iyi yapıyor. kamera s2 de ortalama üzerinde xperia daha iyi olabilir bu konuda. sonuç olarak kişisel bir karardir bu tercih meselesidir

Pc_CaNaVaRi

Pc_CaNaVaRi

Üye
SII diyorum :oke:

Üst Alt