İnstagram gibi bir program var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
İnstagram gibi bir program var mı ?
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi instagram gibi bir program var mıdır şimdi instagram da foto çekince paylaşmak gerekiyo vs vs. Ben paylaşmak istemiyorum mesela sadece efekt vermek istiyorum. Bunun gibi bir program var mıdır ?

PriZm

PriZm

Üye
Markete photo editor yazsan binlerce program çıkar :)

avcitalip

avcitalip

Üye
textgram var belki işine yarar :)

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
textgram var belki işine yarar :)

Ya aslında yazı lazım değil hani instagramda nasıl efekt veriyoruz ya pembe mavi vs vs aynı onun gibi farklı bir program varmı şimdi hangisinin iyi ve ya kötü olduğunu bilemiyorum. Kullanan vardır diyerekten soruyorum yani :)

avcitalip

avcitalip

Üye
Ya aslında yazı lazım değil hani instagramda nasıl efekt veriyoruz ya pembe mavi vs vs aynı onun gibi farklı bir program varmı şimdi hangisinin iyi ve ya kötü olduğunu bilemiyorum. Kullanan vardır diyerekten soruyorum yani :)

instagram gibi dediğin için onu önerdim :)

custave

custave

Üye
picSart- photo studio

Artles

Artles

Üye
Powercam. Sana göre ;)

furkitare

furkitare

Üye
Molome tavsiye :d

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
Streamzoo

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
İnstagram'da fotoğraf düzenlemeni yapıp ileri tuşuna bastıktan sonra İnstagram'ı kapat. Galeri'ye İnstagram diye bir klasör açılır. Ve
düzenlemesini yaptığın resim oraya kayıt edilir. Böylece fotoğrafı paylaşmadan düzenlemiş olursun. Sonra da o fotoğrafla istediğini yapabilirsin :oke:

Artles

Artles

Üye
Dostum Camera360 harika efektler gelmiş onuda indirebilirsin kullanımıda kolaydır

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
paylaşmak zorunda değilsin instagramda. paylaşma aşamasına kadar gel o fotoğrafı zaten kaydeder. paylaşmak zorunda kalmazsın sende :)

SHS

SHS

Üye
Streamzoo'da da var aynı şey, paylaşmadan çık kaydetmiş olur

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim şu paylaşmadan kullanamyı bilmiyordum çok iyi oldu ya :)

Üst Alt