İNCELEME--MPATool Şarkılara resim eklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
İNCELEME--MPATool Şarkılara resim eklemek
Selam arkadaşlar tekrardan bir müzik programıyla karşınızdayım kullanması gayet kolay ve görünüm olarakta kullanıcıyı memnun eden bir program :) İlla bunun için şarkı satın almamıza gerek yok yada albüm bilgilerini doğru doldurupta telefonumuza atmaya gerek yok tüm işlevleri aşşagıda anlattıklarım gibi yaparsanız resim ekleme olacaktır.NoT:Program her şarkıcının resmini buluyor diyemem ama bir ihtimal vermek gerekirse %80le çalısıyor Yalnız program bulamassa eğer üzülmenize gerek yok resimi telefonunuza atıp program sayesinde tekrar onu şarkıya adapte edebilirsiniz.
Programın Linki:
​Evet arkadaşlar ilk başta menümüzle başlayalım

Manual attach:Arkadaşlar bu seçenek telefonumuzdaki şarkıları kendimiz seçerek istediğimize resim atamamızı sağlıyor.Bu özellikte resim yükleyeceğimiz şarkının üstüne bastığımız an bizlere resimleri gösteriyor eğer resimi kendiniz yüklemek isterseniz altta ki(3 noktaya basarak) seçeneklerden ''picture hub'' yazsına basarak galeriden resim yükleyebiliriz.

Auto download:Bu ise telefonunuzdaki tüm şarkıları tarıyarak sizlere o şarkıcılarla ilgili resimleri gösteriyor siz oradan seçiyorsunuz.(Şahsen programdaki en kullanışlı özellik bu bence)

Albüm:
Albüm özelliğide böyle arkadaşlar telefonunuzdaki şarkıların albüm adları doğru ise o albümün kapak resmini sizlere sunuyor gördüğünüz üzere bende 3 tanesi doğruymuş :)

Bu gösterdiklerimden resimlerimizi seçerek göstereceğim resimlerdeki halimizi alıyoruz artık ve güzel bir görünümle müziklerimizi dinlemeye başlayabiliriz :)

NOT:Arkadaşlar bu programın bir yanı var fotoğrafları indirdiğimizde müzik çalarımızdaki şarkı listesinde kendisine ait her şarkıcı için bir kısa ses gibi bir dosya çıkartıyor.Onları sildiğimizde birşey olmuyor yani gönül rahatlığıyla o dosyaları müzik çalarımızdan silip devam edebiliriz(Ben sildim telefonu tekrar başlattım ve hala kullanıyorum aynı şekilde).Buda bahsettiğim programın müzik çalara attığı dosyalar işte bunları silebiliriz.

Resimleri küçültemedim kusura bakmayın o yüzden konu gereğinden fazla uzun oldu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
eline saglik faydali ve guzel bir konu olmuş.

narnia16

narnia16

Üye
Bende kullanıyorum bu programı ama bi sorun var bende mesela manual attach tan bi şarkıcıya ekliyorum bi resim ama o resmi değiştirmek istediğinde değiştiremiyorum sizde de böyle mi acaba? Bu arada konu için :tşk:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Bende kullanıyorum bu programı ama bi sorun var bende mesela manual attach tan bi şarkıcıya ekliyorum bi resim ama o resmi değiştirmek istediğinde değiştiremiyorum sizde de böyle mi acaba? Bu arada konu için :tşk:

Ben teşekkür ederim fakat dediğiniz şeyi denedim malesef bende değiştiremedim belki vardır bir çareside :hmmm

smltrl

Üye
Bendeki şarkıcıları çoğunda resim var fakat uyumlu olmadığı için telefonda gözükmüyor mesela ovi suit üzerinden eşitleme yaptığımda symbian'da bunları uyumlu hale getiriyordu. Windows phone 8 için böyle bir uygulama var mı? bilgisayarım win7 bu arada.

man20

man20

Üye
teşekkürler okan :)

a10m6t

Üye
Ben de gunler once bu programın yaptını bilgisayarda yapabilirmiyiz diye bi konu açmıştımda tam anlaşılmadı şimdi tekrar sorayım muzik+videolardaki müziklere sanatçının resmini ( albüm kapağını kastetmiyorum ) arka plana nasıl koyabiliriz bu uygulama haricinde

- - - Eklendi - - -

koydugumuz resimleri silme gibi bi imkanımız yok uygulamanın bu versiyonunda , yanı olduda bitti masallah durumu

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler okan :)

Ben teşekkür ederim ilginiz için :)

Ben de gunler once bu programın yaptını bilgisayarda yapabilirmiyiz diye bi konu açmıştımda tam anlaşılmadı şimdi tekrar sorayım muzik+videolardaki müziklere sanatçının resmini ( albüm kapağını kastetmiyorum ) arka plana nasıl koyabiliriz bu uygulama haricinde

- - - Eklendi - - -

koydugumuz resimleri silme gibi bi imkanımız yok uygulamanın bu versiyonunda , yanı olduda bitti masallah durumu

sanırsam hatırlıyorum bende aynı bu programı soylemiştim :) ama malesef bununda cevabını bilmiyorum kusura bakmayın ama araştırıcaam bulursam maxicep'ten öğrenebilirsiniz

Bendeki şarkıcıları çoğunda resim var fakat uyumlu olmadığı için telefonda gözükmüyor mesela ovi suit üzerinden eşitleme yaptığımda symbian'da bunları uyumlu hale getiriyordu. Windows phone 8 için böyle bir uygulama var mı? bilgisayarım win7 bu arada.
Üzülerek söylüyorum sorununuzun çözümünü malesef ben bilmiyorum yardımcı olamıcam belki bilenler çıkar yardımcı olurlar

alical33

alical33

Üye
Teşekkürler bende kullanmaya başladım gerçekten kullanışlı bir uygulama:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt