maxicepte 1.5 yıl... 755 konu 10200 yorum ve 3500 beğeni :) [yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
maxicepte 1.5 yıl... 755 konu 10200 yorum ve 3500 beğeni :) [yaren_dede]
evet arkadaşlar 1.5 yıldır maxicepte aktif olarak takılıyorum ve şu ana kadar sadece birkaç kişiyi kırmışımdır oda mod olduğum zamanlarda konusunu taşıdığım için bunun dışında şu ana kadar kimseyle bir sorunum olmadı üst yönetim hariç :)
modluğu bıraktıktan sonrada çizgimi bozmadım bazıları öyle olmasını istesede... bizim çizgimiz belli efendilikle bir yere gelemeyen ve bunu başka yollarla yapmaya çalışanlar zaten adamlığınıda bir kenara atmış demektir... biz adamlığımızı yanımıza alıp yolumuza bakarız önemli olan edinilen dostluklardır... bir yerde üst makama oturarak kişiliğimizden ödün veremeyiz bu bize yakışmaz, gerekirse apoletleri söker yine işimize bakarız kölelik müessesini bünyemiz kaldırmıyor açıkçası :)

her zaman yardım destek konularında tecrübesiz arkadaşlarımıza destek oldum ve ihtiyaç duyulan konuları daha basit hale getirerek tekrar düzenleyip sizlere sundum :) gönül isterdiki mod olarakta sizlere site ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olmak ama kişiliğim buna izin vermedi... adaletin olmadığı bir çarkın parçası olmak kendime haksızlık olurdu :)

neyse dostlar muhabbeti kısa tutayım başlıktanda anlayacağınız üzere üye olarak profil bilgilerimi sizlerle paylaşıyorum ve kutlamaya değer buluyorum :)

:disko::rock::disko::disko::rock::disko::disko::disko::bira2:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
tebrik ederim abicim . büyük rakam helal :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Heroata

Heroata

Üye
helal :D bnm yorum sayima yetisceksin yaknda XD konu olrk

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
Tebrikler :)

Ama Modluğu asıl bırakma nedeninizi merak ediyorum açıkçası :hmmm

- - - Eklendi - - -

Dalgamı geçiyorsun haydar :ah :ehe

12000konunum yanında :D

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

eyvallah dostum :)

helal :D bnm yorum sayima yetisceksin yaknda XD konu olrk

zaten bazı sebeplerden dolayı mecbur kalmadıkça konu açmayıda bıraktım dostum korkma :)

Tebrikler :)

Ama Modluğu asıl bırakma nedeninizi merak ediyorum açıkçası :hmmm

konuda belirttim adaletin olmadığı bir ortamda takılmak kendime haksızlık olurdu :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu üst yönetimin mod larla ne alıp veremediği var anlamış değilim :hmmm

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
yaren dede senle gurur duyuyorum

• Beğen
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
sen gönüllerin modusun bahadır dostum herkese yardımcı olduğun için seni gônülden kutluyorum o yorumlardan bende isterim ama yeniyim daha :D :oke:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ben senin her zaman yanındayım ve öyle de olmaya devam edeceğim senin gibi kaliteli insanları bulmak zor bu forumu bana sevdiren bana her konuda yardımcı olan değerli saygı değer delikanlı arkadaşım sın

mod olarak kalsaydın daha çok kişiye yardımcı olacağını adım gibi biliyorum darısı başımıza :) tebrik ediyorum:alkis :alkis

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
sen gönüllerin modusun bahadır dostum herkese yardımcı olduğun için seni gônülden kutluyorum o yorumlardan bende isterim ama yeniyim daha :D :oke:

teşekkürler dostum önemli olan adam gibi adam olmak yeni yada eski olman önemli değil, sevdiğim ve değer verdiğim dostlarım arasındasın :oke: :)

ben senin her zaman yanındayım ve öyle de olmaya devam edeceğim senin gibi kaliteli insanları bulmak zor bu forumu bana sevdiren bana her konuda yardımcı olan değerli saygı değer delikanlı arkadaşım sın

mod olarak kalsaydın daha çok kişiye yardımcı olacağını adım gibi biliyorum darısı başımıza :) tebrik ediyorum:alkis :alkis

değerli yorumun için teşekkürler dostum :)
bende mod olarak kalmayı isterdim ama durumları sende biliyorsun, mod olarak kalmam için kişiliğimden ödün vermem gerekirdi ki buda bana ters :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
tebrikler nice 1.5 senelere :alkis

• Beğen
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye

teşekkürler dostum önemli olan adam gibi adam olmak yeni yada eski olman önemli değil, sevdiğim ve değer verdiğim dostlarım arasındasın :oke: :)

değerli yorumun için teşekkürler dostum :)
bende mod olarak kalmayı isterdim ama durumları sende biliyorsun, mod olarak kalmam için kişiliğimden ödün vermem gerekirdi ki buda bana ters :)

ne demek dostum gönlümde yerin kuruldu :tebessüm: :oke:

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tebrikler Bahadir abi :)

• Beğen
esokmen

esokmen

Üye
Devamli olmasini diliyorum

• Beğen
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
tebrikler :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt