maxicepte 1.5 yıl... 755 konu 10200 yorum ve 3500 beğeni :) [yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-scarface

x-scarface

Üye
Tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Tebrikler abi olaya açıkçası üzüldüm ama belki böylesi senin için daha iyidir bilemem ama mod gibi çalışıyosun vallaha işine geri dönmen gerek :) seni soru ve isteklerimle sinir ediyorum bunu biliyorum ama katlanmak zorundasın :D forumdaki tanıdığım en iyi kişilerden birisin başarılar...

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Tebrikler Bahadır abi :sarıl:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

teşekkürler dostum :)

Tebrikler abi olaya açıkçası üzüldüm ama belki böylesi senin için daha iyidir bilemem ama mod gibi çalışıyosun vallaha işine geri dönmen gerek :) seni soru ve isteklerimle sinir ediyorum bunu biliyorum ama katlanmak zorundasın :D forumdaki tanıdığım en iyi kişilerden birisin başarılar...

değerli yorumun için teşekkürler kayahan :)

apoletler onların olsun bizi bilen biliyor zaten :)

- - - Eklendi - - -

Tebrikler Bahadır abi :sarıl:

teşekkürler dostum :)

• Beğen
Tepkiler: Joker
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
mod olman olmaman benim için önemli deyil foruma yararın dokunuyor yardımcı oluyorsun önemli olan bu

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
mod olman olmaman benim için önemli deyil foruma yararın dokunuyor yardımcı oluyorsun önemli olan bu

yorum için teşekkürler dostum elimden geldiğimce birşeyler yapmaya çalışıyorum :)
bunu siz görüyorsunuz ya bu benim için yeterli... bazıları görmesede olur, görmesi gerekenler görsün yeter :)
biz bize yeteriz :)

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
canertopal

canertopal

Üye
:alkis:alkis

CABBAR

CABBAR

Üye
Bahadır abi tebrikler :alkis: Paylaşımların yeter be senin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bahadır şahsıma karaktersiz diyerek hakaret ettiği için bir hafta aramızda olmayacak. Konuyu kapatıyorum geri geldiğinde talep ederse açarız.

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt