Sizce s4 mü htc one mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Sizce s4 mü htc one mi ?
iPhone'un küçük ekranı benim için sıkıntı yaratmaya başladı. Bu yüzden başlıkta belirttiğim 2 telefondan birisini alıcağım.
Kısaca beklentilerimi belirteyim.
Telefonun %70 ini müzik dinlemek için kullanırım.Yolculukta kulaklık, masada çalışırken hoparlorü ile olsun büyük bir kısmını böyle geçiririm.O yüzden HTC ye bu konuda daha yakınım.

2.si kamera. Çok fazla fotoğraf çekmesem de kaliteli olmalı tabiki.Makro çekimlere önem veririm. HTC nin ultrapixeli hakkında pek birşey bilmiyorum o yüzden bu konuda sizin yorumlarınız önemli.

Donanıma gelince zaten 2 cihaz da gayet üst düzey donanıma sahip.Aralarındaki farklar önemsiz benim için.

Aslında tasarım ve müzik olaraktan HTC ye daha yakınım ama size de sormak lazım.

enterneoll

enterneoll

Üye
ben s3 kullanan birisi olarak s4 tercih ederim çünki genel olarak htc'de şarj ve depolama aranı sorunu var

..maHsun..

Üye
sırf bataryası çıktığı için bile s4 ü tercih ederdim

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Sizce batarya kaç gün gider ?. iPhone'da bir günde %50 ye iniyor.(3g kapalı)

enterneoll

enterneoll

Üye
3g kapalı ise 1 günü tamamlar ama 2. güne öğlen şarja takarsın.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
İphone daki 1500 mah ile 2 günü görüyorsam s4 te 3 gün görürüm heralde

kadir9809

kadir9809

Üye
Arkadasım HTC nin ne olacagı belli değil One ı satamazsa batacak firma. riske girmemek lazım. S4 :oke:

Artles

Artles

Üye
Öyle olmuyor pek.. Anlattıklarina göre ben HTC One alirdim

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Önceliğin müzik ve kamera ise küçük donanım farkı kabul edilebilir.Bence de Htc One almalısın

fk555897

fk555897

Üye
Öncelikle S4'ün bataryası 2 gün falan idare eder. Note 2 2 günden fazla dayanmıyor. Kamera olarakda ultrapiksel daha yeni çıkmış bir kamera sistemi. Sana iki telefonda çıkınca bir teknoloji mağazasına gidip S4 ve One'ın kamerasını test etmen gerekiyor. Çünkü internetteki resimlerden fazla birşey anlaşılmıyor. Birde zaten ses dersen tek tercih HTC One.

tapatalk

tapatalk

Üye
HTC one da ortalama 450 MB RAM kaliyo soyleyim saka gibi gerçekten

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Yeni htc one :thumbup:

pirenuri

pirenuri

Üye
Htc one tabiki . S4 un donanımına aldanmayın

hikmet366

hikmet366

Üye
S4.

Artles

Artles

Üye
Öncelikle S4'ün bataryası 2 gün falan idare eder. Note 2 2 günden fazla dayanmıyor. Kamera olarakda ultrapiksel daha yeni çıkmış bir kamera sistemi. Sana iki telefonda çıkınca bir teknoloji mağazasına gidip S4 ve One'ın kamerasını test etmen gerekiyor. Çünkü internetteki resimlerden fazla birşey anlaşılmıyor. Birde zaten ses dersen tek tercih HTC One.

Yav ben sahsen her gece mutlaka takiyorum o yüzden benim icin standart gün içinde bitmemesi ben % 70 den az sarjla disari ciktim mi icimde bi huzursuzluk oluyor bitek bende mi var bu durum :D

fk555897

fk555897

Üye
Yok babamda var babam fazla kullanmadığı için fazla şarja takmıyor. Ondan öyle söyledim. 2 günü tahmini olarak söyledim. Babama 3 gün yetiyor hiç kullanmayınca.

Polymath

Polymath

Üye
s4 un ses kalitesi one x den ne kadar aşağıda olabilir ki? Oyuzden s4.[/FONT

serif55

serif55

Üye
Birşey bilmiyorsan az araştırma yapta öyle yaz cevabını, s4 ün hoparlörü one dan daha iyiymiş güldürmeyin insanı yaaa :) şu anda alınabilecek tek tam teşekküllü telefon one görünüyor. Millet takmış yok bataryası çıkarılamıyormuş fln filan sanki çıkarılabilir olsa napıcaksın çok merak ediyorum. Yedek pile vereceğim parayı taşınabilir şarj cihazına veririm daha iyi. Tutturmuşlar bi damacana kasa s4 körü körüne gidiyorlar...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben HTC one alırdım .:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...