Sizce s4 mü htc one mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Polymath

Polymath

Üye
Birşey bilmiyorsan az araştırma yapta öyle yaz cevabını, s4 ün hoparlörü one dan daha iyiymiş güldürmeyin insanı yaaa :) şu anda alınabilecek tek tam teşekküllü telefon one görünüyor. Millet takmış yok bataryası çıkarılamıyormuş fln filan sanki çıkarılabilir olsa napıcaksın çok merak ediyorum. Yedek pile vereceğim parayı taşınabilir şarj cihazına veririm daha iyi. Tutturmuşlar bi damacana kasa s4 körü körüne gidiyorlar...

Bilmiyorum bana mi yazdin ama gozlerini iyi ac oku... Ben s4 un hoparlor sesi one dan iyi filan demedim... Kulakliga gelen ses kalitesi manasinda soyledimm.. Ayrica daha s4 gelmeden hoparlorleride karsilastirma kabiliyetini kutluyorumm.... Bataryasinin cikmasi demek yari yolda kalmayacagin anlamina gelir demek... Bataryanin omru bitttiginde servissiz degistirebilecegin demek..Tasinabilir sarj cihazi ile nereye kadar.... Baskalarinin bilgisinee laf edecegine bir kendine bakk..

Karanlık97

Karanlık97

Üye
"WhereIsMyMind Ne almayı düşünüyorsun aldığında konuya ne aldığını yazabilir misin?Aynı şekilde bende yolda müzik için kullanıyorum ama şarj max:3,5 gün dayanıyor.(S3'ten bahsediyorum...)

Zaten S3 alma sebebim ilk büyük ekran, kamera ve mulitmedia bir smartphone olması idi...
Kamerasından memnunum, seninde aldığında ve aldıktan sonra duygularını paylaşmanı isterim. :)

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar S4'ün sesi ile ilgili video çıkmasan nasıl iyi diyebiliyorsunuz.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Daha S4 Türkiye'ye Gelmedi Ne Bu Acele Alt Tarafı Müzikse Git Voltman Veya I Pod Touch 4 Al Telefon Alacaksan Bekle S4 Gelsin Tr'ye Öyle Karar Vir

serif55

serif55

Üye

Bilmiyorum bana mi yazdin ama gozlerini iyi ac oku... Ben s4 un hoparlor sesi one dan iyi filan demedim... Kulakliga gelen ses kalitesi manasinda soyledimm.. Ayrica daha s4 gelmeden hoparlorleride karsilastirma kabiliyetini kutluyorumm.... Bataryasinin cikmasi demek yari yolda kalmayacagin anlamina gelir demek... Bataryanin omru bitttiginde servissiz degistirebilecegin demek..Tasinabilir sarj cihazi ile nereye kadar.... Baskalarinin bilgisinee laf edecegine bir kendine bakk..

Öyle bir saygısızlık yapmam herkesin dilinde olan bir şeyi konusu açılmışken yazdım, alıntı yapabilirdim eğer size yazıcak olsaydım.

1. Kulaklığa gelen ses kalitesi konusunda yine One S4 ten kat kat iyi.
2. S4 ün One ın ülkemize gelmesine gerek yok karşılaştırma yapmak için forumlar, telefon test siteleri, youtube var.
3. Bataryanın çıkarılması herkesin zevkine göre olan birşey ama bunu ciddi bir eksik olarak gösterilmesine anlam veremiyorum sanki işlemcisine yada ekranına zarar veriomuş gibi "aaa bataryası çıkartılamıyormuymuş" diye anlamsızca tepki veren bihaber insanlarda var.
4. Herkesin fikrine saygım var ama mesajımın en sonunda da belirttiğim gibi körü körüne bir şeyi savunmak ona bağımlı olduğun anlamına gelir ve ben buna karşıyım.

Başkalarının bilgisine laf ediyorum çünkü bu telefonlar az para değil 2000 liradan bahsediyoruz ve bu parayı verecek insanın daha sonrasında pişman olmaması için birşeyler yazıyoruz. Yanlış olan bilgileri düzeltiyoruz. Yine söylüyorum girin yabancı kaynaklı telefon sitelerine(telefon ülkemizde yok), youtube a fln bir bakın görün dinleyin, hak verirsiniz vermezsiniz size kalmış...

andacafs

Üye
Telefonu müzik ağırlıklı kullanıyorsan bence htc one al batarya meselesi ise ayrı bir saçmalık sanki telefonları 5 yıl kullanıyoruz veya alır almaz koşup bir de yedek batarya alıyoruz. Kasa kalitesi zaten ortada ayrıca samsung fiyat politikası yüzünden elden çıkarmak zor s4 ü. Fakat htc böyle değil.

emreli01

emreli01

Üye
Siz htcnn bataryası çıkmadıgından muzdarip haldesinizde ben one x plus kullanıcısı olarak 2100maH batarya ile wifi açık halde 49 saat kullandım htc one da 2300 maH var hafıza sorunu demişsinz bende 64 gb var Hayli hayli yetiyorda artıyor şuda göz önünde bulundurlmalı hafıza kartıda telefonu ayriyeten yoran bişe class 10 olacak ki onlarında fiyatı ortada ..

- - - Eklendi - - -

ek olarak htc nn çok artısı var beats audio camera tasarım ve sağlamlık ''sense'' yi söylemiyorum bile :D

Artles

Artles

Üye
Siz htcnn bataryası çıkmadıgından muzdarip haldesinizde ben one x plus kullanıcısı olarak 2100maH batarya ile wifi açık halde 49 saat kullandım htc one da 2300 maH var hafıza sorunu demişsinz bende 64 gb var Hayli hayli yetiyorda artıyor şuda göz önünde bulundurlmalı hafıza kartıda telefonu ayriyeten yoran bişe class 10 olacak ki onlarında fiyatı ortada ..

- - - Eklendi - - -

ek olarak htc nn çok artısı var beats audio camera tasarım ve sağlamlık ''sense'' yi söylemiyorum bile :D

Bu kadar HTC fani olman iyi birşey değil. Her konuda yere göğe sigdiramiyorsun one x plusta 2100 olabilir ama one çok daha güçlü bir telefon ve daha fazla özellik olacak 2300 yeter mi orasi aşikar bence.

fk555897

fk555897

Üye
Bence HTC One al. Müzik için telefonu kullanıyorsan pişman olmazsın. HTC One internet, kamerası da iyidir ve görüntü kalitesi mükemmel 468 ppi değeri var. 470 üstünü zaten insan gözü algılamıyor. O yüzden HTC One ideal bir telefon senin için.

Artles

Artles

Üye
Bence HTC One al. Müzik için telefonu kullanıyorsan pişman olmazsın. HTC One internet, kamerası da iyidir ve görüntü kalitesi mükemmel 468 ppi değeri var. 470 üstünü zaten insan gözü algılamıyor. O yüzden HTC One ideal bir telefon senin için.

Aynı fikirdeyim

emreli01

emreli01

Üye
Bu kadar HTC fani olman iyi birşey değil. Her konuda yere göğe sigdiramiyorsun one x plusta 2100 olabilir ama one çok daha güçlü bir telefon ve daha fazla özellik olacak 2300 yeter mi orasi aşikar bence.

gerçekler acıdır yeğen :kop:

sincarezindan

sincarezindan

Üye
s4 bence

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
İki cihazda pişman etmez ancak ben olsam One alırdım.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
htc one derim ;)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
müzik ve ses bakımından istersen htc one al

aleranol

aleranol

Üye
ses için one almalisin. kalanı için s4

fk555897

fk555897

Üye
Bazı arkadaşlar One'ın donanımını çok küçümsüyor. Bence o kadar küçümsenecek bir donanımı yok. Snapdragom 600 işlemci, Adreno 320 GPU, 2 GB RAM. Bunlar hiç küçümsenecek bir donanım değil.

andacafs

Üye
İnceleme videolarında cihazın stabilitesinin bayağı iyi olduğu söylendi zaten izlerken herhangi bir takılma da görmedim. Android bir telefon için bence bu çok iyi bir durum. Zaten bu durumda sentetik test programlarına bakıp aradaki küçük bir fark ile telefon seçilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...