Ekran kartı önerisine ihtiyacım var..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı önerisine ihtiyacım var..
Arkadaşlar bundan 1,5 yıl önce ati hd4670 1gb 128 bit ekran kartı almıştım. Kartla ilgili pek bir sorunum olmadı aşağı yukarı oyunlarda da güzel performans veriyor ama dx10.1 desteklediği için crysis 3 ü oynayamadım. Bu kartın performansların da ve fiyatında dx11 li bir kart önerirseniz sevinirim..

badmus

badmus

Üye
paran varsa nvidia gtx660 ti modeline bakabilirsin. 650 tl civari fiyati oluyor haftasonu vatan'da. Ayrica kepler mimarisine sahip.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Bütçen nedir?

hikmet366

hikmet366

Üye
Buyur Yeni Çıktı Bilgisayar Değerinde

- - - Eklendi - - -

Veya bu

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bence ati ekran kartlarına devem etmelisin nvidia ekran kartları daha pahalı ve cok guç tuketiyor aynı performans için neden daha fazla para ödeyesin ki bence hd 6000 series lerdn birini al.

badmus

badmus

Üye
bence ati ekran kartlarına devem etmelisin nvidia ekran kartları daha pahalı ve cok guç tuketiyor aynı performans için neden daha fazla para ödeyesin ki bence hd 6000 series lerdn birini al.

nvidia kepler mimarisinin farkinda degilsin herhalde?

Polymath

Polymath

Üye
ya cidden bu işlerden anliyorsanız öneri yapin arkadaşlar yoksa vebal alirsiniz. 3 4 mılyarlık ekran karti onermiş arkadaş. ALip takabilcek mi bunu sanıyosunuz. Arkadaşım oncelikle sisteminin ozelliklerini yaz. İslemci. Psu. Anakart gibi. Bunlari bilmeden kimse sana doğru öneri yapamaz.Sonrasında yardımcı olabiliriz.[/FONT

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
evet önce anakartın modelini işlemcini psu nu yaz bakalım.

hikmet366

hikmet366

Üye
ya cidden bu işlerden anliyorsanız öneri yapin arkadaşlar yoksa vebal alirsiniz. 3 4 mılyarlık ekran karti onermiş arkadaş. ALip takabilcek mi bunu sanıyosunuz. Arkadaşım oncelikle sisteminin ozelliklerini yaz. İslemci. Psu. Anakart gibi. Bunlari bilmeden kimse sana doğru öneri yapamaz.Sonrasında yardımcı olabiliriz.[/FONT

Ben Her Zaman Yeni Çıkan En Uygun Şeyleri Paylaşırım Benim Bilgisayar Canavar Gibii

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bütçen ne kadar dostum ona göre daha uygun cevaplar verilir.

Polymath

Polymath

Üye

Ben Her Zaman Yeni Çıkan En Uygun Şeyleri Paylaşırım Benim Bilgisayar Canavar Gibii

Hikmet kardeşim.. Sen 4 bin tl lik ekran kartı önermişşin. Bu adam onu alsa bile o pc ye takamaz... Psu yetmez. işlemci yetmez. Belkı kasanın büyüklüğü bile yetmez... Adam sistemini yazmadan sen ne önerirsenn yanlış olur anlatabildim mi ?

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe ve Mad EagLe
hikmet366

hikmet366

Üye

Hikmet kardeşim.. Sen 4 bin tl lik ekran kartı önermişşin. Bu adam onu alsa bile o pc ye takamaz... Psu yetmez. işlemci yetmez. Belkı kasanın büyüklüğü bile yetmez... Adam sistemini yazmadan sen ne önerirsenn yanlış olur anlatabildim mi ?
Ewet Ne Demek İstedini Anladım Adam Ne önerirsiniz DiyorBenimde Aklıma O Geldi . :hmmm

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
4 bin tlye ekran kartı almak aptallık 4 bine ne bilgisayarlar var.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

yüksek performans istiyorsan alacaksın..
parası çok diye performansıda çok olacak diye birşey yok..
o kartın parasına o kartı geçecek sistem dizerim ben :oke:

bu işi ve yolunu yordamını bilmek lazım önce :good:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt