WhatsApp Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Yardım
Arkadaşlar Bende Lumia 920 var Fakat İnternet Bağlantısı olmadığında Whatsappa bağlanamıyorum Diğer Telefonlarda bağlanıyordu Yardımcı olur musunuz ?

erdincpolat

erdincpolat

Üye
enteresan internet bağlantım olmadan whatsaap dan mesaj gönderemezsin ki

alical33

alical33

Üye
diğer telefonlarda olduğuna eminmisin ? uygulamayı açarsın ama herangi bi işlem yapamazsın

ÖEY

ÖEY

Üye
Evet whatsapp direkt olarak internet üzerinden veri bağlantısıyla mesajlaşma imkanı sunan bir uygulama, internetin açık değilse mesaj gönderemezsin. Uygulamaya girersin ama başka bir şey olmaz. Sen başka bir uygulama ile karıştırdın bence :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaşımda internet paketi yok ama kullanıyor samsung Ace

katil_197

katil_197

Üye
samsung ve blackberry internet olmadan kullanıyor

katil_197

katil_197

Üye
benim arkadaşlar okuldan bana whatsaptan mesaj atıyor onlarda internet yok mesaj atarlar bende internet var mesaj atarım fark bu

nanotex

nanotex

Üye
Sadece text gönderebilirsiniz kontörünüz ve internet paketiniz yoksa. İnternet bağlantısı sağlanır ama iletilen verilerin boyutu çok düşük olduğu için veri alışverişine izin verir.

serinaga

serinaga

Üye
Blackberry'de BIS yada BBM paketi kimi sosyal ağlara erişim sağlayabiliyor, ama özünde internet üzerinden bağlanıyor ...
Ayrıca interneti olmayıpta whatsapp kullananlar illegal yollardan bir şekilde internet bağlantısı mutlaka bağlanıyorlardır. Forumlarda bununla ilgili bir çok yazıldı çizildi ...
internet olmadan Whatsapp çalışmaz ! Çalışıyor ise de arkadaşların şanslı Operatörler kimi zaman küçük boyutlu dataları algılayamayabiliyor ...

katil_197

katil_197

Üye
Bana fotoğraf gönderiyorlar hep

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sim kartı çıkarıp wifi'yi de kapatıp bir dener misiniz :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
pirenuri

pirenuri

Üye
Normalde siz de mobil veriyi açıp atabilirsiniz mesaj . Hatlar bunu algılayamayabiliyor ama wp de zor çünkü alttaki uygulamalar felan net kullanıyor ayrıca Bi arama butonuna bassan gitti

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla benim bildiğim whatsapp internet kullanarak çalışan bir program hatta merak edip baktım sitelerine aynen aşağıya yazdığım şey var. Benim buradan anladığım uygulama internet bağlantısı aktif olduğu sürece çalışır.

"WhatsApp Messenger, mesaj, resim, ses, video, konum ve kişi bilgileri göndermek ve almak için telefonunuzun internet bağlantısını kullanır. Telefonunuz kapsama alanı dışındaysa ve veri sınırınızı aşmadıysanız, WhatsApp üzerinden mesajlaşmakla ek ücrete tabi tutulmazsınız.
Veri kullanımı konusunda endişeleriniz varsa, mümkünse Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz."

• Beğen
Tepkiler: nanotex
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
peki arkadaşlar ben hiç kullanmadım bunu merak etdiğim benim telefonda bu uygulama var diyelim mesaj yolladığım yada aradığım arkadaştada yüklü olmasımı gerekiyor yoksa ben rehberimdeki kişilerden yada istediğim kişiye msj atabiliyormuyum biraz bilgi verirmisiniz

serinaga

serinaga

Üye
peki arkadaşlar ben hiç kullanmadım bunu merak etdiğim benim telefonda bu uygulama var diyelim mesaj yolladığım yada aradığım arkadaştada yüklü olmasımı gerekiyor yoksa ben rehberimdeki kişilerden yada istediğim kişiye msj atabiliyormuyum biraz bilgi verirmisiniz

Aynı messenger gibi düşün, bir zamanlar PC'den PC'ye mesajlaşılırdı, Whatsapp şimdi bunun MOBİL versiyonu gibi bir şey, yani rehberinizdeki kişilerden sadece Whatsapp yüklü olanlara mesaj atabilirsiniz ...

- - - Eklendi - - -

Bana fotoğraf gönderiyorlar hep

Bu MÜMKÜN Değil, Wifi yada Mobil Veri bağlantısı olmadan RESİM gönderemezler :nono:...
Ya senle dalga geçiyorlar yada faturalarına yansıyan yada kontörlerinden giden Mobil verinin farkında değiller, son olarak dediğim gibi illegal yöntem kullanıyor olabilirler ...

salamonkane

salamonkane

Üye
samsung ace de çekilen whatsapp ile gelen videoları lumia 920 açmıyor sebeb nedir arkadaşlar ?

Üst Alt