frezone Her Yöne Maxi sms zam var mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
frezone Her Yöne Maxi sms zam var mı
arkadaşlar frezone sıtesıne bakıyorum 12bın sms zam yok vodafonun sitesıne bakıyorum zam var benim ki frezone

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Freezone sayfasında daha güncelleme yapmamışlardır ondandır. Benim merak ettiğim bu fiyatın yanına 100 MB data veya 100 MMS gibi bir şey ekleyecekler mi bakalım.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Freezone sayfasında daha güncelleme yapmamışlardır ondandır. Benim merak ettiğim bu fiyatın yanına 100 MB data veya 100 MMS gibi bir şey ekleyecekler mi bakalım.

Eklemezler zam yazmıyo frezoone sıtesınde

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bana sms gelmedı

Paketin adı herkesde aynı ve aynı isimdeki pakete zam geldiğine göre Freezone tarifesine de zam gelir. Daha sonra Freezone özel sms paketleri diye ayırırlarsa ancak öyle zam gelmez diyebiliriz. İnternet paketlerinde olduğu gibi. Ama ne yazık ki bu zam büyük ihtimal freezone tarifeleri içinde geçerli olacak yani değiştirmeyecekler.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Paketin adı herkesde aynı ve aynı isimdeki pakete zam geldiğine göre Freezone tarifesine de zam gelir. Daha sonra Freezone özel sms paketleri diye ayırırlarsa ancak öyle zam gelmez diyebiliriz. İnternet paketlerinde olduğu gibi. Ama ne yazık ki bu zam büyük ihtimal freezone tarifeleri içinde geçerli olacak yani değiştirmeyecekler.
Bakalım gorelım

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bende freezoneluyum banada 11diye sms geldi 2gün önce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt