Lumia920 ve hTC ONE yarı finalde karşı karşıya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia920 ve hTC ONE yarı finalde karşı karşıya

Laptop Magazin sitesinin yaptıgı yarışma devam ediyor.Lumia920'nin samsung galaxy s4'ü eleyerek geldigi fyarı finalde rakibi hTC'nin MWC2013 kapsamında tanıttıgı yeni amiral gemisi ONE. Bu sefer ki yarış biraz çekişmeli gececege benziyor zira şimdiden hTC ONE 600 oyun üzerinde almış bulunuyor.Ankete katılıp oy vermek için tıklayabilirsiniz.

emrel156

Üye
hocam anlamadığım bir şey var bu yarışmayı kazanırsa nokia 920 reklamımı oalcak sitede ???

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
hocam anlamadığım bir şey var bu yarışmayı kazanırsa nokia 920 reklamımı oalcak sitede ???
neden anlamıyorsun ki.bu bir eglence.size basit gelen bu ankette bugüne kadar 150.000'den fazla oy kullanılmış.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Son durum 03.04.2013

Nokia Lumia 920 81.03% (5,052 votes)

HTC One 18.97% (1,183 votes)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia920 %82.63(6618)
hTC ONE %17.37(1391)

karaelci

karaelci

Üye
Bu tür oylamalar WP platformunun gelişmesi, tanınması açısından çok önemli bence. Bütün marka ve işletim sistemlerini geride bırakıp birinci olan bir telefon ve özellikle işletim sistemine yazılımcılar daha bir "alıcı gözüyle" bakacaktır. Umarım meyvelerini kısa sürede alırız.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Lumia920, BBz10'u çiğ çiğ yer... :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
pirenuri

pirenuri

Üye
niye bu kadar çok fark atıyor

- - - Eklendi - - -

serinaga

serinaga

Üye
Bu tür oylamalar WP platformunun gelişmesi, tanınması açısından çok önemli bence. Bütün marka ve işletim sistemlerini geride bırakıp birinci olan bir telefon ve özellikle işletim sistemine yazılımcılar daha bir "alıcı gözüyle" bakacaktır. Umarım meyvelerini kısa sürede alırız.

KESİNLİKLE ! Katılıyorum ...

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Demek ki herkesin çok beğenisini kazandı ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

cunku cihaz cok begeniliyor fakat hem wp'nin yeni bir sistem olmasi hem de kısıtlamalar olması nedeniyle bir anda insanları toplayamiyor.

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
ezici ustünlük yine bizde

messevim

messevim

Üye
ama htc de güzel be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt