FİNAL: Lumia920&Blackberry Z10

 • 5 Nisan 2013
 • 1824 Okunma
 • 37 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Uzun süren maratonun ardından finalde Lumia920 ve Blackberry z10 karşı karşıya.Bakalım Laptop magazin sitesinin düzenledigi bu anketin galibi kim olacak.Şu anda 1490 oyla Lumia920 451 oy alan rakibi Z10'a bariz bir üstünlük kurmuş durumda.< Resmi açmak için tıklayın >


  Eger siz de oyunuzu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
   


  Yazan: papakudioflu
 2. Z10 cidden çok dikkatimi çekmişti . Özellikle bi hub bölümü varki dillere destan . O bildirim merkezinin benzerini lumiamda yaparsa süper olucak . Ve yine Z10 daki multitasking beni benden aldı . Tıpkı N9 daki gibi . Bence mevcut durumda Z10 Daha üst düzey bi telefon . Ama tabi neye göre baktığımıza bağlı . Lumianın Z10 dan üstün yanlarıda var . Z10 unda lumiadan . Ha ben oyumu lumiaya verdim oda gönül meselesi :)


  Ek olarak Z10 un Blackberry messenger sisteminin bu sistemde BİS satın almadan çalışıyor olmasıda bence alınası bi telefon olmasını sağlıyor
   
 3. faruk bilmiyorum z10'u eline alip inceledin mi ama bana biraz yapmacik geldi. Isınamadım cihaza. Sanki gercek degil tel maşa oyuncak hissi aldim cihazdan.
   
 4. iş gereği z10 u bir hafta kullandım ve cidden beş para etmez bir cihaz,işletim sistemi iyi tasarlanmış ama ağır çalışıyor belli ki hala bazı şeyler oturmamış,ayrıca hala bir blackberry telefon yarım saatte açılıyor,kasa cidden maket gibi telefon elinde bir his uyandırmıyor,kamerası bariz kotu ve o kadar donanıma rağmen hala multitaskinde bir N9 kadar seri ve işlevsel değil.
   
 5. İncelemesini izlemiştim Z10 un gelişmesigerekiyor.Açıkçası ben Z10 un buraya kadar gelmesini beklemiyordum.Hem HTC one hem de s4 daha iyi
   
 6. Tabi ki söylediğiniz telefonlar Z10 dan daha iyi ama lumia yla eşleşmeleride onların şanssızlığı artık :kop2:
   
 7. Aslında şampiyon daha ilk oylamalardan belli olmuştu :kıskıs:
   
 8. Htc onenin elenmesine üzüldüm,hayatımda ilk defa Nokia harici bir markanın telefonunu çok beğendim gerek tasarım gerekse ekranın canlılığı süper bir çözünürlüğe sahip
   
 9. Serdarın dediğine katılıyorum . Finale Htc ONE kalmalıydı lumia ile birlikte :) Z10 içinde dediğim gibi sadece bi kaç can alıcı özelliği çok hoşuma gitti . Ücretsiz BBM , Multitasking ve Hub . Bu 3 ü olmasa cidden 5 para etmiyecek bi tasarıma ve sisteme sahip . Keza marketi çok geride şuan . Ama büyük bi avantaj olarak linüx tabanlı olmasından dolayı android uygulamaları çok çabukça port edilebiliyo ve geliştiriciler şimdiden doldurdular marketlerini .

  Ama tüm bu seçenekler ışığında ben piyasa hala kral koltuğunda Lumia 920 yi görüyorum . Kralın veziri ise Htc ONE dır . :)
   
 10. hTc one android platformunda benim de favorim. Hatta ciddi ciddi getirtmeyi duşundugum bir cihaz. Fiyatinin belli olmasini bekliyorum.
   
 11. abi bizim burada 1999tlden aşağı olacağını zannetmiyorum ama belki bir ihtimal eski günlerine dönmeyi vd daha başarılı olmayı isteme arzusu ile 150-200 daha aşağısı olabilir
   
 12. Demedim mi! Bbz10'u çiğ çiğ yer diye. :)
   
 13. z10 ve onun markasına hiç bir zaman ısınamadım hep aklımda iş adamı telefonu diye kalmış o yüzden hiç araştırma gibi bir durum söz konusu bile olmadı nokıa'nın ezmesi bence gayet normal ne olursa olsun :)
   
 14. Z10'u zaten hiç sevmemiştim.
   
 15. kardeşim buradan almayi duşunmuyorum zaten:ehe
   
 16. rakiplerinden en kötüsü z10 ama en çok yaklaşanda z10 :D
   
 17. Katılıyorum, finale çıkmasınada şaşırmadım değil hani. :hmmm
   
 18. Blackberry'nin piyasayı salladıgı yıllardaki kullanıcıları bir geri dönüş bekliyorlardı. Tam istedikleri gibi olmasa da Z10 onlar için oldukça iyi bir cihaz.
   
 19. Fanlık bir durum yani.
   
 20. galiba öyle :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
10/12/2018 - 21:28