SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

artist0064

artist0064

Üye
bilmem kaldırsam bişey olur mu?

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/belle-refresh-hack-basit-ve-resimli-anlatim-751483.html bu konu ile hackledim rom patcheri kaldıe-rsam bişey olur mu?

artist0064

artist0064

Üye
abi pek program bulunmasını sevmem kaldırsam hack bozulur mu?

- - - Eklendi - - -

opera mobile açılmıyor ne yapmalıyım

- - - Eklendi - - -

x plorede açılmıyor

akrepwkral

Üye
kardeş eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

sergenkus55

Üye
gerçekten kısa öz ve anlaşılır olmuş sayende çok kısa sürede hackledim telefonumu çok teşekkürler :alkis

• Beğen

cihatyılmaz

Üye
rom patcher yüklerken hata veriyo yüklenmiyo ne yapmam gerekiyor...

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Kral uygulamaları yapıyorum ama o zip dosyalarının içindeki klasörleri taşımıyoyor. direk klasörleri seçebiliyor nasıl yapacaz

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Kral uygulamaları yapıyorum ama o zip dosyalarının içindeki klasörleri taşımıyoyor. direk klasörleri seçebiliyor nasıl yapacaz

xplore ile zip aç ve seçenekler çıkar dedikten sonra istediğin yere çıkart

yoldaş_68

yoldaş_68

Üye
emeğine sağlık kardeşim annadan belle sürümüne geçtim diğer haçk olmadı kaç gündür uğraşıyordum allah razı olsun

• Beğen

temm06

Üye
eyvallah çaşlışıyor

tuplic61

Üye
kardeş benim c7 haclemiştm ama sistem hatası nedenyle kvk 701 ile değştrdi bileşen hatası oluyr tekrar cepten hack nasıl yapabıliríim yardım edermisin bilgsary yok Nokia BelleFeature Pack 2 yuklu

manolyam63

manolyam63

Üye
Noss barin sayfasini takip et

tuplic61

Üye
bulamadım link atarmısın

muratezer

Üye
Arkadaşlar ben Nokia C6-01 imi heck leme yaptım hatta Pil rengini de değiştirdim ama Bir daha x-plore ile ne yüklesem DOSYA AÇILAMIYOR hatası veriyor. Tei Tam 3 kez flash attım tekrar Heckledim ve her seferinde 3 dosyayı yüklememe izin veriyor sonra vermiyor (x-ploe). Dosya açılamıyor diyor neden acaba. Rom patcherler aktif durumda bunu belirteyim.

Batuhanapay

Üye
Çook teşekkürlerrrr :)))

Üst Alt