SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

azdcsv

Üye
Arkadaşlar her adımı uyguluyorum fakat başlarken bu 3 dosyayı silme olayın da Hata veriyor silmiyor ne yapmalıyım ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar her adımı uyguluyorum fakat başlarken bu 3 dosyayı silme olayın da Hata veriyor silmiyor ne yapmalıyım ?

o adımı atlayıp devam et bakalım sonuç ne olacak

tuplic61

Üye
kardeş benim c7 haclemiştm ama
sistem hatası nedenyle kvk 701 ile
değştrdi bileşen hatası oluyr tekrar
cepten hack nasıl yapabıliríim yardım
edermisin bilgsary yok Nokia BelleFeature Pack 2 yuklu

cinicin08

Üye
teşekkürler hackledim ama bi sorum var garanti gidermi ve bu işlem tesine döndürülürmü

tuplic61

Üye
701 hackleyen varmı yardım edermisınz bileşen hatası oluyor

maxi cebimde

Üye
ya ben birinci adimi bile gecemedim hic birini indiremiyorum

maxi cebimde

Üye
yok aslinda iniyorda, indikden sonra unable to instal... Diyor.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
tekrar indirip dene olmazsa başka bir konudan bak

sevgimsen

Üye
Hocam benim nokia C6 telefonum var . Sizin yaptığınız hacer yapmak istiyorum. İlk atacağım adım burada telimi pc ye takıp nokia suikete programınımı yukleyıp işlemlere başlamam gerekiyor ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Hocam benim nokia C6 telefonum var . Sizin yaptığınız hacer yapmak istiyorum. İlk atacağım adım burada telimi pc ye takıp nokia suikete programınımı yukleyıp işlemlere başlamam gerekiyor ?

işlemleri telefondan yapabilirsiniz pc ye gerek yok

bskdvo1907

Üye
Hacklemeyi anlatan arkadaşım ben nokia 603 kullanıyorum ve ilk adımda elendim neden diye sorucak olursan nortonu telefona atıyorum depo hafızaya veya hafıza kartına acıyorum bu yerleşik birleşen diye hata veriyo ne yapmam lazım yardımcı olursanz :s

- - - Eklendi - - -

off of ilk şıkkı yapmadım diğerlerindede verdi aynı hatayı neden acaba anlamadım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Hacklemeyi anlatan arkadaşım ben nokia 603 kullanıyorum ve ilk adımda elendim neden diye sorucak olursan nortonu telefona atıyorum depo hafızaya veya hafıza kartına acıyorum bu yerleşik birleşen diye hata veriyo ne yapmam lazım yardımcı olursanz :s

- - - Eklendi - - -

off of ilk şıkkı yapmadım diğerlerindede verdi aynı hatayı neden acaba anlamadım

dostum fp2 için olan konudan yapman lazım bu refresh için

newhand

newhand

Üye
kardeşim ellerine sağlık Tskler oldu tel nokia c7

newhand

newhand

Üye
tel c7-00 hack yaptım ama uygulama yüklerken yerleşik bir biçilen diyo ne yapmam lazım kardeşim acil lütfen

Üst Alt