Uygulama telefonum rootlanmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

cazorlad

Üye
    Konu Sahibi
telefonum rootlanmiyor
ben samsung galaxy s5830 kullaniyorum yaklasik iki haftadir root yapmaya calisiyorum ama olmuyo
sorun soyle
telefonu recovery moduna aliyorum sonra apply sd card secenegine basiyorum ama menuye atiyo pc den telefona attigim rootu goremiyorum
yardim ederseniz sevinirim saygilar :-D

Heroata

Heroata

Üye
:) menuye bak superuser die bi uyg. Gelmsmi geldyse rootlu olmstur. Olmamissa da o zip dosyasini bidaha indr. Arkdsmda da olmstu. Peki menuye basinca en altta ne, yazio

cazorlad

Üye
    Konu Sahibi
:) menuye bak superuser die bi uyg. Gelmsmi geldyse rootlu olmstur. Olmamissa da o zip dosyasini bidaha indr. Arkdsmda da olmstu. Peki menuye basinca en altta ne, yazio
menu derken recovery deki menumu ?

hurol1

Üye
Telefon menüsüne superuser geldiyse olmuştur

- - - Eklendi - - -

cazorlad

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Telefon menüsüne superuser geldiyse olmuştur[/QUOTE
o zaten yok asil sorun kurtarma modundayken attigim root u gormuyorum apply sd card secenegine girmiyo dediginiz seyi bi kac kez yaptim ama sonucsuz

hurol1

Üye
hafıza kartını takıp çıkar bidaha dene

- - - Eklendi - - -

hafıza kartını takıp çıkar bidaha dene

burhankoxp22

Üye
kardeş yardımcı olurum gerekirse teamwiewer ile pc ye bağlanıp hallederim :) recovery menü orjinal mi yoksa clockworkmod menü mü ?

cazorlad

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/android-modi...lay-ve-odinsiz-telefob-root-etmek-770592.html hocam bu konu yardimci olur diye düşünüyorum bir bak istersen benim telefon samsung Galaxy S3 root işlemi basarili odinsiz hemde çok güzel de çalışıyor inşallah işini görür
Yok buda olmadi program yuklendi ama acilinca ingilizce yazi cikiyo ok diyosun kapaniyo :-\

- - - Eklendi - - -

kardeş yardımcı olurum gerekirse teamwiewer ile pc ye bağlanıp hallederim :) recovery menü orjinal mi yoksa clockworkmod menü mü ?

Orjinal

burhankoxp22

Üye
clockworkmod recovery yükle sonra superuser zip dosyasını veya tüm romları yüklemek sadece 2 dk alır

neksushot

Üye
xxlrt sürümünü indir sonra havıza kartın olmak zorunda onun android yazan klasörüne at ve recovery gir ordan bulursun zaten dosyayı bende böyle yaptım rootlu oldu tel tek tıklamayla root oluo su da gelio içinde

cazorlad

Üye
    Konu Sahibi
clockworkmod recovery yükle sonra superuser zip dosyasını veya tüm romları yüklemek sadece 2 dk alır

Hocam onlar yuklu zaten simdi arkadasin dedigi xxlrt olayini bi yapcam olmazsa ayarlariz biseyle

neksushot

Üye
Fakat rootlu olunca pek bişey olmaz

- - - Eklendi - - -

hemde garantisi biter

ali219

Üye
- - - Eklendi - - -

sana en kolay ve en tercih edilen root yönetimini tavsiye ederim programın adı unlockroot nerdeyse bütük android cihazları root ediyor burdan indirebilirsin indirp kurduktan sonra(yüklemeden önce antivirüs programını 10dklığna etkisiz yap çünkü indrimesini engelliyor program virüslü değil ama hln anlamış değilim)programı aç ve cihazını pcye usb kablosulyla baplan ama ilk olraka hata ayıklma modunu aktif et daha sonra programın sol altında ready yazını görürsen root menüsüne tıkla biraz bekle program senin telinive sürümü bulacaktır o gelen yazıya tıkla root yüklemeye başlasın en son eğer aşarılı olursan sana bi soru gelicek batarasaver diye bişey hayır de root complety diye yazı gelicek ve cihazın oto tekraradan başlayacak ve tel açıldığında rootlanmış olucak HAYIRLI OLSUN umarım yardımcı olmuşumdur(Çözüm:ALINTIDIR)

Üst Alt