Galaxy S4 Mini İ9190 Cyanogenmod 11 Android KitKat 4.4.4 (Nightly)

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
cm 11 deki temalar cm 12 ye uyumsuz cm 12 için temalar daha yeni çıkmaya başladı ama linki veriyim birde şunu tekrar hatırlatıyım cm 10 dan cm 11 e geçiş win 8 den win 8.1 e geçiş gibi bi şeydi ancak cm 12 çok daha farklı (Win10 gibi düşün) bu yüzden geçmiş sürümlerdeki birçok şey uyumsuz herşeyi yeniden uyumlu hale getiriyolar

ShockwavE30

Üye
cm 11 deki temalar cm 12 ye uyumsuz cm 12 için temalar daha yeni çıkmaya başladı ama linki veriyim birde şunu tekrar hatırlatıyım cm 10 dan cm 11 e geçiş win 8 den win 8.1 e geçiş gibi bi şeydi ancak cm 12 çok daha farklı (Win10 gibi düşün) bu yüzden geçmiş sürümlerdeki birçok şey uyumsuz herşeyi yeniden uyumlu hale getiriyolar
ilgine teşekkür ederim sorunsuz ve harika oldu.

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94

ebubekirakson

Üye
cm 12 yi kaç dk da yüklüyo

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
10 dakika kadar bootanimation dönmüştü bende yüklerken sonra güncellme dosyalarıın optimasyonu falan derken yarım saatten fazla olmuştu şarja bırakın teli kendi halinde takılsın

atakansariyar

atakansariyar

Üye
Kardes öncelikle bu konuyu açarak bana umut verdin teşekkür ederim ancak içimde hala bir korku var. Daha önce denediğimde telefon kernel hatası veriyordu. Şimdide verir diye korkuyorum. 4.4.2 stock rom yüklü sorun çıkartır mı? Bi bilgilendiren olursa çok güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
Kardes öncelikle bu konuyu açarak bana umut verdin teşekkür ederim ancak içimde hala bir korku var. Daha önce denediğimde telefon kernel hatası veriyordu. Şimdide verir diye korkuyorum. 4.4.2 stock rom yüklü sorun çıkartır mı? Bi bilgilendiren olursa çok güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Bende hiçbir sorun çıkarmadı 4.2.2 üzerine kurdum ilk daha sonra güncelleme gelince format attım 4.4.2 yi kullandım biraz sonra 4.4.2 üzerine kurdum bi şey olmadı.

atakansariyar

atakansariyar

Üye
Bende hiçbir sorun çıkarmadı 4.2.2 üzerine kurdum ilk daha sonra güncelleme gelince format attım 4.4.2 yi kullandım biraz sonra 4.4.2 üzerine kurdum bi şey olmadı.
Bende "E:unknown volume for path /sdcard" gibi hatalar verdi. Daha önce vermemişti. Sorun ne anlayamadım.
Edit: Sorun rom yüzünden değil.

qerwar

Üye
herşeyi yaptım ama googlenin hiçbir uygulaması kalmadı

Üst Alt