büyük ekranlı telefonlardan neden şikayetçisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

..maHsun..

Üye
    Konu Sahibi
büyük ekranlı telefonlardan neden şikayetçisiniz
Piyasada milyonlarca küçük ekranlı telefon var üreticiler hep sizimi düşünecek bırakın ekranı büyütsünler mesela ben her ne kadar 3.5 inç üzeri telefon kullanmamış olsamda 6.5 inç'e kadar kullanabilirim ötesi tablet konumuna giriyor :D yani demem oki herkes küçük ekran sevmiyor note 2 mesela son okuduğuma göre 10 milyon satmış niye şikayetçisiniz yahu bırakın yapsınlar

avcitalip

avcitalip

Üye
Piyasada milyonlarca küçük ekranlı telefon var üreticiler hep sizimi düşünecek bırakın ekranı büyütsünler mesela ben her ne kadar 3.5 inç üzeri telefon kullanmamış olsamda 6.5 inç'e kadar kullanabilirim ötesi tablet konumuna giriyor :D yani demem oki herkes küçük ekran sevmiyor note 2 mesela son okuduğuma göre 10 milyon satmış niye şikayetçisiniz yahu bırakın yapsınlar

durduk yere neden böyle bir konu açtın anlamadım ama ben büyük ekranlı telefonlardan memnunum zaten :evet:tek problem gece yatarken tek elle telefonu kullanamıyorsunuz onun haricinde her türlü iyi birşey ekranın büyük olması :evet:

canertopal

canertopal

Üye
elden daha kolay düşmesi ve yere düşünce ekranın daha kolay tuz buz olma ihtimalini saymazsak :ehe HD film izleme oyun oynama ve ferahlık açısından büyük ekran güzeldir hele birde ppi'si yüksek canlı bir ekransa :pro:

..maHsun..

Üye
    Konu Sahibi
elden daha kolay düşmesi ve yere düşünce ekranın daha kolay tuz buz olma ihtimalini saymazsak :ehe HD film izleme oyun oynama ve ferahlık açısından büyük ekran güzeldir hele birde ppi'si yüksek canlı bir ekransa :pro:

o zaman kırılmaya dayanıklı ekranlar yapmak zorundalar :)

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
büyük ekrandan şikayetçi olanda kim .. :hmmm

CasuS_87

CasuS_87

Üye
büyük ekran candır ki :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bana 4inç ekran bile biraz büyük geliyor :D
Cep telefon dediği kibar küçük olmali ve fazla yer tutmaması gerekiyor
Filim izlemek istersek ps veya tabletler var olmadı televizyon var izleyin ışte zaten bi cep telefonu bunların keyfini vermez :D
Oyun üçünde aynı şey geçerli

PriZm

PriZm

Üye
5.5" Candır. :D

comando_legend

comando_legend

Üye
Sonuçta o da zevk meselesi. 5" ideal bence

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
büyük ekranlı telefonlar yüz yanmalarını büyük ölçüde engelliyor :ehe

kemal21

kemal21

Üye
5 inch ideal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt