herkezin merak ettiği motorola razr xt910 incelemem :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zirve39

Üye
    Konu Sahibi
herkezin merak ettiği motorola razr xt910 incelemem :)
sa herkeze hayırlı forumlar.

ilk başta telefonu satın aldığınızda android 2.3.6 versiyonu ile geliyor wifi yardımı ile ics 4.0.4 e yükseltiyorsunuz sorunsuz bir şekilde.

android 2.3.6 da kamera biraz kötüydü ama 4.0.4 update ettikten sonra gayet başarılı bir sonuç ortaya çıktı sorunsuz ve çok güzel video ve resimler çebiliyorsunuz. 1080p video çekim esnasında resimde çekebiliyorsunuz bu özellik ayrıca çok güzel olmuş.
ses kalitesi mükemmel derecede kulaklık okdr iyi değil kötü olarak algılamayın sadece çok tisli bir kulaklık sesi yüksek çıkıyor ama ince ses var çok :)

performans konusuna gelelim.

android 2.3.6 da geç açılıp kapanmalar vardı ics 4.0.4 update ettikten sonra telefon açılması ve kapanması çok şaşırılacak derecede hızlandı ben bile şaşırdım :)
dokunmtiği olsun menü geçişleri çok hızlı ve çok hassas internet tarayıcısı tam performans sağlıyor inanınki play storedeki hiçbir tarayıcı yerini tutamadı ve bütün video ve filmleri sorunsuz takılma olmadan açıyor.

oyun performansı.

bütün android oyunların hepsini test ettim bunlar neler diyecekseniz nova olsun gta 3 olsun modarn war 4 zero olsun dead space olsun hiç bir donma kasma yaşamadım fps çok akıcı ve rahat çalışıyor.

jarz süresi.

jarz konuşmalarda mesajlarda 2 gün e yetiyor. tabiki sizin konuşma ve mesajlaşmanıza bağlı yinede.
oyunlarda sürekli bir oyun açık şarz ile 5 saat i gecebiliyor.

benim söyleyeceklerim bukadar.
bu telefonu sizler incelemeyi okuyup karar verip alabilirsiniz.
tavsiye konusana gelirsek tavsiye ederim.

furkey

Üye
RAZR maxx alsaydın bi şarja 3-4 gün gidiyor oh mis :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...