pc görüntü vermiyor!!! acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkan.altunbas

Üye
    Konu Sahibi
pc görüntü vermiyor!!! acil
Dün kasayı temizzlik için açtım fanları temizledim ve ön başlat ve reset düğmelerinin olduğu yeri çıkardıjm temizledim ve sonra taktım fakat bu düğmelerden gelen küçük reset d led ve power kablolarını hafızamda kalan ve orda yazan küçük yerlere taktım.bütün kabloları takıp monitöre bağladım başlata bastım pc çalıştı 30 sanıye felan ve ekrana görüntü gelmedi kapandı bu işlemi tekrarladım 2-3 kez yine aynı sorun acill yardım gerekli projelerim hep içerisinde yapmam. Gerek
ana kartımda bu

restmod

restmod

Üye
Ekran karti ramleri falan tekrar cikar tak

volkan.altunbas

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartıyla oynamadı. Ama ram i temizlemiştim deniyim hemen

- - - Eklendi - - -

Yine olmadı :(

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
ekran kartına bak belki yerinden oynamıştır ne olur ne olmaz. temizle ekran kartını. diş fırçası gibi bişeyin yardımıyla sonra ekran kartı pinlerinede aynı işlemi yap sonra tak bakıyım olmuş mu.

volkan.altunbas

Üye
    Konu Sahibi
Olmadı ekran kartını çıkardım temizledim olmadı. Daha önce uğraşmadım ekran kartıyla. Cpu soğutucuyu temizledim felan ama pc açılıyor sorun yok ekrana görüntü gitmiyor ekran hiç açılmıyor

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
baska monitor tak öle dene

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
belki dvı-vga girişinde sıkıntı vardır bi dvı-vga dönüştürücü al onunla dene yine olmazsa başka bir ekran kartı tak veya onboard tak.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ekran kartına görüntü gelmiyor diye herkes ekran kartına yapışmış.
anakartta çıkarttıgın kabloları doğru yerine tak düzelir. :oke:

volkan.altunbas

Üye
    Konu Sahibi
Doğru taktım olmadı

nalcam22

nalcam22

Üye
fişi çek anakarttaki pili sök olmassa kasa demirse ve vidaları çok sıktıysa n anakarttaki elektrik kasaya gidiyo görüntü gelmiyo bide buna bak

- - - Eklendi - - -

olassa işlemc i fanını kontrol et termal macunuda yenile

comando_legend

comando_legend

Üye
reset power soketlerini hatırladığım kadarıyla dedin bence bidaha kontrol et bi de ekran kartının kablosunu kasa da yanlış yere takma ihtimali de var

MrExpert

MrExpert

Üye
Ramleri iyice oturt Birde Ateşleme kablosunun yerini kontrol et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt