Bluetooth Üzerinden Şarj Programını Kullanan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth Üzerinden Şarj Programını Kullanan Var mı?
Nedir arkadaşlar bu bluetooth üzerinden şarj olayı? Deneyen, kullanan var mı? Programın kurulup aktif hale getirildiğinde elektromanyetik dalgaları bluetooth alıcısı yoluyla şarja çevirdiği söyleniyor.

bayon

Üye
Evet gerçekten oluyo şaşırdım. Ama Şöyle de birşey var aldatmaca da olabilir doluyomus gibi gösteriyo ama ya doldurmuyosa.

- - - Eklendi - - -

yoksa sırf bluetooth açık oldu diye şarj olurmu ya :s

asigsasi

asigsasi

Üye
şu an programı kurdum enable dedim arka planda açık bıraktım şarjz doluyo gibi gidip geliyo sonucu yazarım eğer böyle birşey ne kadar gerçek olur :bilmm

bayon

Üye
bende şuan açık bırakıp yatıyorum sabah 8 de uyanip sonucu yazıyorum buraya

asigsasi

asigsasi

Üye
Bluetooth Şarj Cihazı - kablosuz uzayda dağınık elektromanyetik dalgalar Nokia N8 ve diğer Symbian Belle akıllı şarj etmek için bir uygulama. Elektromanyetik indüksiyon prensibi yanı sıra, Alman bilim adamlarının gelişimi üzerinde çalışır. Sadece uygulamayı çalıştırın ve o uygulamanın içindeki Enable Bluetooth tıklayın ve telefonunuzun batarya çubuğu şarj işlemi görüntülemeye başlar fark edeceksiniz. Bunun yerine özel bir cihaz Ancak, yazılım bir bobin vmotirovannuyu Bluetooth kullanan - anten, bobin oluşan mevcut sistemin, yeniden yönlendirmek için alt düzey API kullanarak izin verdiğinde akıllı pil elektromanyetik alan. Tam şarj yaklaşık 6-7 saat sürer. S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumlu.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Biraz araştırdım da, şarj kabiliyeti elektromanyetik dalganın kuvvetiyle doğru orantılı diyor. Şöyle bir yüksek gerilim hattına çıksan 15 dakikada dolar herhalde:) Ya da telefon yerine seni komple şarj edip öte tarafa yollar alimallah :ehe

asigsasi

asigsasi

Üye
böyle birşey gerçek olsa :ehe

Metin MF

Metin MF

Üye
gerçek mi bu

asigsasi

asigsasi

Üye
bunun konusunu açtın mı

akinorta

Üye
Uygulama 1 nisan günü yayınlanmıştı

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
1 nisan olduğu belli

kcr

Üye
    Konu Sahibi

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Biraz da temkinli yaklaştığım için doğrudan programı paylaşmadım. Bakalım sonu ne çıkacak?

asigsasi

asigsasi

Üye
ben konuyu açtım şaka ve eğlence amaçlı diye belirttim :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
böyle birşey var ama Bu şekilde şarj olması için bir sistem kuruluyor ve sen o bölgede bulunduğunda cihazı şarj edebiliyorsun Mesela bunu burgerking gibi zincir şirketler yapıyor sen o mekanda vakit geçirirken cihazı kablosuz şarj edebiliyorsun ama "dediğiniz gibi bir şarj olayı yok!" Bu enerjiyi üreten ve yayan bir cihaz olması gerekiyor wifi gibi.

Not: bildiğim kadarı ile yazdım yanlışta olabilir araştırabilirsiniz arkadaşlar :)

asigsasi

asigsasi

Üye

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
TEKNO MANYAK

TEKNO MANYAK

Üye
o 808 ve lumia larda bunun icin sarj standı gerekir

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye